Reklama

Reklama

Szczęściary

Szczęściary to książka dla osób, które przeżywają trudne chwile i poszukują sensownego rozwiązania, czyli... dla każdego z nas.

Siedem kobiet - tytułowych "szczęściar" - odkrywa własne problemy dopiero w chwilach, gdy próbują wspierać swoje dzieci. Dowiadują się o powstającej grupie wsparcia dla rodziców i każda z nich spodziewa się uzyskać tam gotową "receptę" - jak wychowywać dziecko, jak pomagać mu w trudnych sytuacjach, jak chronić przed "złym światem". Prowadząca spotkania Olga szybko odkrywa jednak, że kobiety znalazły się tutaj przede wszystkim po to, by rozwiązać własne problemy. Proponuje otwartość, szczerość i... ciężką pracę nad sobą. Zaskoczone dziewczyny niechętnie podchodzą do propozycji. Czy starczy im determinacji i siły woli do rozwiązania nawarstwiających się problemów? Czy tajemnicza i doskonała Olga sama nie będzie potrzebowała pomocy?

Reklama

Ta książka przekona cię, że człowiek nie powinien odwracać się od świata w poczuciu krzywdy, ale otworzyć się na innych ludzi, czerpać z własnej i ich mądrości w budowaniu nowego siebie.

Szczęściary

Dorota Krawczyńska

Wydawca: Novae Res

Wydawnictwo Novae Res
Dowiedz się więcej na temat: Okładka książki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy