Reklama

Tak wygląda dziś najbardziej znana dziewczynka z "Titanica"

Choć trudno w to uwierzyć, od światowej premiery „Titanica” minęło ponad 20 lat. Film Jamesa Camerona, nagrodzony jedenastoma Oscarami, do dziś wzbudza emocje u wielu widzów.

W główne role Rose i Jacka wcielili się oczywiście Kate Winslet i Leonardo DiCaprio. "Titanic" okazał się dla nich przepustką do wielkiej kariery. Parę zagrali na ekranie jeszcze nie raz, prywatnie natomiast są bardzo dobrymi przyjaciółmi. Kiedy w 2016 roku DiCaprio otrzymywał Oscara za pierwszoplanową rolę męską, towarzyszyła mu właśnie Winslet.

W "Titanicu" zagrali także inni znani i lubiani aktorzy - wspomnieć wypada choćby o Kathy Bates czy Bernardzie Hillu. Jednak w pamięci widzów szczególnie zapisała się, dziewięcioletnia wówczas, Alexandrea Owens, która wcieliła się w postać Cory. Dziewczynka o oryginalnej urodzie zagrała pasażerkę trzeciej klasy, tańczącą z Jackiem.

Reklama

Dziś Alexandrea ma 30 lat i choć nie pojawia się na dużym ekranie, nie zrezygnowała z aktorstwa. Na swoim Instagramie często wspomina rolę w "Titanicu" (zamieszcza też zabawne przeróbki kadru z filmu, na którym się znajduje).

Trzeba też przyznać, że Owens nie zmieniła się bardzo - wciąż przypomina, wpatrzoną w Jacka, dziewczynkę.

Chcielibyście zobaczyć ją jeszcze w jakiejś dużej produkcji?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Titanic
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy