Reklama

Reklama

Tegoroczne Walentynki z „Pięknymi istotami"!

Na wielkim ekranie i w księgarniach – już w lutym – całą Polskę ogarnie miłość, magia i romans... nie z tej ziemi.

4 lutego w księgarniach, a 13 lutego na ekranach polskich kin. Okrzyknięta następcą "Zmierzchu" i "Harry’ego Pottera". Bestseller "The New York Times" i "USA Today", Najlepsza Książka Roku księgarni AMAZON, przetłumaczona na 27 języków - "Piękne Istoty" to debiutancka powieść Kamii Garci i Margaret Stohl, opowieść o młodych kochankach, w którą po mistrzowsku wpleciono wątki historyczne i magię rodem
z Południa Stanów Zjednoczonych. To miłosna historia Leny - "naznaczonej" -
i EtanaWate'a.

Lena Duchannes jest inna, i to nie tylko dlatego, że nie pasuje do stereotypu blondwłosych piękności z Południa, ale również dlatego, że skrywa
w sobie mroczną tajemnicę. Klątwę, która ciąży na jej rodzinie od pokoleń. Klątwę, której nie pogrzebią mroczne bagna i zapadłe cmentarzyska tego zapomnianego przez ludzi miejsca.

Reklama

Etan odlicza dni do swojego wyjazdu z Gatlin. Chłopak od miesięcy śni też o pewnej dziewczynie, której nigdy wcześniej nie spotkał. Jakie jest jego zdziwienie, gdyktóregoś dnia dziewczynę ze snu spotyka na szkolnym korytarzu. Od tej chwili liczy się tylko ona i niezwykła więź, która połączy nastoletnich kochanków.

"Piękne Istoty" - pierwsza część czterotomowej sagi "Kroniki Obdarzonych" to powieść dla wszystkich, którzy lubią mroczne romanse. Atmosfera książki przesycona jest szczegółami, napisana w fantastycznej konwencji,urzeka elementami pasjonującej i oryginalnej mitologii. Wraz z edycją książkową historia pojawi się na ekranach kin, w hollywoodzkiej ekranizacji, z brawurowymi rolami Jeremy'ego Ironsa, Emmy Thompson I Violi Davis.

Czy filmowa adaptacja okaże się lepsza od książkowego oryginału? Najłatwiej się przekonać zacząwszy od lektury książki, a potem udać się do kina. "Piękne Istoty" to jedna z najlepiej opowiedzianych i napisanych historii ostatnich lat.

Fragment książki możecie przeczytać TUTAJ.

Konkurs dla czytelników http://www.facebook.com/piekneistoty/app_208195102528120

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Łyński Kamień.

 


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: książka | kultura | hit | przebój

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy