Test na inteligencję: Wiesz, co robi piąta koleżanka? Spróbuj rozwiązać zagadkę w 10 sekund

Rozwiązywanie testów IQ ma pozytywny wpływ na pracę mózgu. Pobudza kreatywność, logiczne myślenie i szare komórki do myślenia. Sprawdź się dzisiaj w jednym z naszych ćwiczeń. Czy uda ci się rozwiązać zadanie w mniej niż 10 sekund? Powodzenia!

Uda ci się rozwiązać naszą łamigłówkę
Uda ci się rozwiązać naszą łamigłówkęOpracowanie własne/Canva ProINTERIA.PL

Test IQ. Sprawdź, czy logiczne myślenie jest twoją mocną stroną

Dzisiaj przedstawimy ci jeden z naszych testów na inteligencję. W tym zadaniu musisz wykazać się logicznym myśleniem, które przydatne jest nam w życiu codziennym. Pamiętaj, że regularne rozwiązywanie zagadek może pozytywnie wpływać na pracę umysłową. Spójrz na poniższe polecenie i postaraj się odpowiedzieć na pytanie w mniej niż 10 sekund. Nie każdy jest w stanie tego dokonać. Gotowy? Start!

Jest 5 koleżanek. Ola rozmawia przez telefon, Ania sprząta, Maja gra w tenisa, Olga gotuje. Co robi piąta dziewczyna?
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testy na inteligencję
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testy na inteligencjęOpracowanie własne/Canva ProINTERIA.PL

Prawidłowa odpowiedź

Udało ci się rozwiązać nasze ćwiczenie na logiczne myślenie? Gratulacje! Oznacza to, że twoja inteligencja jest na bardzo wysokim poziomie. Natomiast jeżeli jednak nie podołałeś naszemu wyzwaniu, to nic się nie stało. Potraktuj to ćwiczenie jako formę zabawy. Pamiętaj, że na naszą koncentrację wpływa wiele czynników, takich jak zmęczenie lub stres. Nawet pora dnia może mieć ogromne znaczenie, gdyż wieczorami nasz umysł może być po prostu wycieńczony. Dlatego testy IQ warto rozwiązywać rano lub w przerwie między czynnościami, aby pobudzić szare komórki do życia. Dziękujemy za udział w zabawie, a poniżej znajdziesz poprawne rozwiązanie.

Piąta dziewczynka gra z Mają w tenisa. Przecież koleżanka musi mieć przeciwnika.
Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas