Test na spostrzegawczość: Która rolka papieru toaletowego różni się od pozostałych?

Spostrzegawczość i dociekliwość to bardzo ważne umiejętności, które wykorzystujemy w życiu codziennym. Warto je jednak szlifować, gdyż niećwiczone mogą stopniowo zanikać. Możesz to robić w bardzo szybki i przyjemny sposób. W naszym serwisie znajdziesz różnorodne zadania, a oto jedno z nich. Powodzenia!

Jak szybko rozpracujesz to ćwiczenie?
Jak szybko rozpracujesz to ćwiczenie?Opracowanie własne/Canva ProINTERIA.PL

Która rolka papieru toaletowego jest inna? Prosty test na spostrzegawczość

Dzisiaj przedstawimy ci jeden z naszych prostszych testów na spostrzegawczość. Czas, w jakim odpowiesz, określi poziom twojej dociekliwości. Pamiętaj, że na wykonanie zadania masz tylko 10 sekund. Jednak potraktuj to ćwiczenie, jako formę zabawy. Spójrz na powyższy obrazek, który przedstawia pięć rzędów rolek papieru toaletowego. Jedna z nich różni się od pozostałych. Twoim zadaniem jest znalezienie tej różnicy. Gotowy? Start!

Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testy
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testyOpracowanie własne/Canva ProINTERIA.PL

Prawidłowe rozwiązanie

Udało ci się rozwiązać nasz test na spostrzegawczość? Gratulacje! Oznacza to, że świetnie sobie radzisz z dostrzeganiem drobnych szczegółów. Jednak jak szybko udało ci się tego dokonać? Sprawdź, co czas świadczy o twoich umiejętnościach:

  • mniej niż 5 sekund — jesteś osobą o niebywałej dociekliwości i trudno jest coś przed tobą ukryć; 
  • 5-10 sekund — jesteś człowiekiem spostrzegawczym, jednak warto nad tym jeszcze popracować, gdyż niektóre sprawy mogą być dla ciebie niezauważalne;
  • Więcej niż 10 sekund — twoja spostrzegawczość uległa pogorszeniu i należy się jej przyjrzeć. Regularne wykonywanie zagadek może ci w tym pomóc.

Jeśli jednak nie udało ci się znaleźć rolki różniącej się od reszty, to nic się nie stało. Na naszą koncentrację i spostrzegawczość wpływa wiele czynników, takich jak stres lub zmęczenie. Być może ten dzień był dla ciebie trudny?  Nie zniechęcaj się do kolejnych łamigłówek, następnym razem będzie lepiej! Dziękujemy za udział w zabawie, a poniżej na obrazku sprawdzisz prawidłową odpowiedź. Rolka papieru różni się kolorem. 

Poprawna odpowiedź
Poprawna odpowiedźOpracowanie własne/Canva ProINTERIA.PL

Sprawdź nasze inne zagadki:

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}