Reklama

Reklama

Uroda utrudnia jej życie. Szczere wyznanie TikTokerki

Pewna TikTkerka postanowiła podzielić się z odbiorcami swoimi przemyśleniami. Stwierdziła, że uroda utrudnia jej nawiązywanie przyjacielskich relacji z innymi kobietami.

Tiktokerka Ariana zdecydowała się na szczere wyznanie i już na wstępie zaznaczyła, że z pewnością zostanie z tego powodu zaatakowana. Za pośrednictwem TikToka wyznała, że uroda utrudnia jej życie. 

Kobieta stwierdziła, że inne kobiety są zazdrosne o to, jak wygląda i jest to powód, przez który nie chcą utrzymywać z nią kontaktu. 

Ariana opowiedziała swoją historię za pomocą krótkiego filmu. Wyznała, że nigdy nie miała wielu przyjaciół i zastanawiała się, czym jest to spowodowane. Wykluczyła, że to jej osobowość wypływa na nawiązywanie relacji.

Reklama

Kobieta opowiedziała, że to czas na studiach był dla niej najcięższy, a większość weekendów spędzała samotnie w domu. 

Zdaniem rodziny to właśnie uroda Ariany ma wpływ na to, że ciężko jej znaleźć przyjaciół. Ich zdaniem koleżanki są zazdrosne o to, jak wygląda.

Ariana od razu stwierdziła, że niekoniecznie była przekonana do opinii jej rodziny. Wyznała, że nie postrzega siebie w ten sposób i zdarza się jej płakać z powodu pewnych kompleksów. 

Stwierdziła, że ocenianie ludzi na podstawie ich wyglądu jest dla niej męczące i wbrew pozorom ładni ludzie borykają się z samotnością. 

Nagranie zostało obejrzane ponad dwa miliony razy. Pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci zgodzili się z tym, co powiedziała TikTokerka. Wyznali, że również odczuli to na własnej skórze.

Czytaj więcej:

Maja Hyży zmieniła fryzurę. "Było ciężko z podjęciem decyzji"

Simonna stawia na róż

Zadała szyku! Stylizacje Agaty Kornhauser-Dudy

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje