Uroda utrudnia jej życie. Szczere wyznanie TikTokerki

Pewna TikTkerka postanowiła podzielić się z odbiorcami swoimi przemyśleniami. Stwierdziła, że uroda utrudnia jej nawiązywanie przyjacielskich relacji z innymi kobietami.

Tiktokerka Ariana zdecydowała się na szczere wyznanie
Tiktokerka Ariana zdecydowała się na szczere wyznanieInstagram

Tiktokerka Ariana zdecydowała się na szczere wyznanie i już na wstępie zaznaczyła, że z pewnością zostanie z tego powodu zaatakowana. Za pośrednictwem TikToka wyznała, że uroda utrudnia jej życie.

Kobieta stwierdziła, że inne kobiety są zazdrosne o to, jak wygląda i jest to powód, przez który nie chcą utrzymywać z nią kontaktu.

Ariana opowiedziała swoją historię za pomocą krótkiego filmu. Wyznała, że nigdy nie miała wielu przyjaciół i zastanawiała się, czym jest to spowodowane. Wykluczyła, że to jej osobowość wypływa na nawiązywanie relacji.

Kobieta opowiedziała, że to czas na studiach był dla niej najcięższy, a większość weekendów spędzała samotnie w domu.

Zdaniem rodziny to właśnie uroda Ariany ma wpływ na to, że ciężko jej znaleźć przyjaciół. Ich zdaniem koleżanki są zazdrosne o to, jak wygląda.

Ariana od razu stwierdziła, że niekoniecznie była przekonana do opinii jej rodziny. Wyznała, że nie postrzega siebie w ten sposób i zdarza się jej płakać z powodu pewnych kompleksów.

Stwierdziła, że ocenianie ludzi na podstawie ich wyglądu jest dla niej męczące i wbrew pozorom ładni ludzie borykają się z samotnością.

Nagranie zostało obejrzane ponad dwa miliony razy. Pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci zgodzili się z tym, co powiedziała TikTokerka. Wyznali, że również odczuli to na własnej skórze.

Czy Adrian Łabanowski wiedział, że spotyka się z tą znaną Maria Sadowską?Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas