Reklama

Reklama

Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela

Istnieją różne typy aniołów. Jedne specjalizują się w czuwaniu nad naszym bezpieczeństwem na drogach. Inne pomagają nam przechodzić zwycięsko przez próby, jakie stawia przed nami los. Jeszcze inne gwarantują szczęście w miłości. Jest wśród nich specjalista od tego, co absolutnie dla każdego jest priorytetem - zdrowia.

To Archanioł Rafael - wszechpotężny orędownik zdrowia i odwieczny przeciwnik wszelkich chorób. Niezależnie od tego, czy doskwiera ci drobne i krótkotrwałe schorzenie, czy też trwająca od lat, przewlekła choroba - wystarczy, że zwrócisz się do niego o wsparcie, a uzdrowi on zarówno twe ciało jak i umysł.

Dzięki tej książce poznasz niezawodne sposoby poproszenia Rafaela o pomoc. Skorzystaj z tych modlitw, by uzdrowić siebie, swoich najbliższych, włączając w to twoich zwierzęcych podopiecznych. Dowiedz także, jak możesz wykorzystać archanielską moc do doraźnego zmniejszenia lub nawet wyeliminowania bólu.
Archanioł nie musi pojawić się przed tobą w całej glorii swej uskrzydlonej postaci. Może przekazać swą uzdrowicielską moc poprzez personel medyczny lub ludzi, którzy nie zajmują się leczeniem. Na co dzień zsyła on również liczne znaki mogące wskazać rozwiązanie, które będzie najlepsze dla twojego zdrowia. W książce "Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela" znajdziesz też modlitwy, które wspomogą odchudzanie, pomogą uwolnić się od nałogów i rozwiązać wszelkie niedoskonałości zdrowotne.
Dr Doreen Virtue
Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela

Reklama

Studio Astropsychologii
Dowiedz się więcej na temat: ksiązki | ezoteryka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy