W czym kobiety biją na głowę mężczyzn? Zdziwisz się!

Wiele kobiet wychowano w poczuciu, że w życiu lepiej się nie wychylać. Teraz to się zmienia i panie coraz śmielej zabierają głos w wielu sprawach. Odnajdują się również w obszarach dotychczas zarezerwowanych dla mężczyzn. Okazuje się, że kobiety posiadają wiele umiejętności, o których wielu mężczyzn może tylko pomarzyć. W programie "Tok Szoł" rozmawiały o nich psycholog Katarzyna Miller oraz Ela Raczkowska.

Kobiety są lepsze od mężczyzn w relacjach i uczuciach
Kobiety są lepsze od mężczyzn w relacjach i uczuciach123RF/PICSEL

Obejrzyj fragment programu "Tok Szoł", w którym psycholog Katarzyna Miller oraz Ela Raczkowska rozmawiają o podziale ról kobiet i mężczyzn we współczesnym świecie. Dowiesz się z niego, w czym kobiety są lepsze od mężczyzn i z czym lepiej sobie radzą:

Dlaczego kobiety są bardziej empatyczne od mężczyzn? Katarzyna Miller oraz Ela Raczkowska w programie "Tok Szoł"Superstacja

"Tok Szoł" to program, w którym Wojciech Jagielski, człowiek, który "zjadł zęby" na telewizji oraz Katarzyna Pakosińska, artystka kabaretowa i aktorka, rozmawiają ze znanymi postaciami polskiego show-biznesu. Wojciech Jagielski w formule wywiadu "jeden na jednego" niezwykle umiejętnie wydobywa najskrytsze tajemnice ze swojego rozmówcy. Natomiast Katarzyna Pakosińska zaprasza gwiazdy, aby poznać ich punkt widzenia na tematy, którymi żyje świat.

Program można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 18:30 i 22:30 na antenie Superstacji.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas