Reklama

Reklama

​W Nowym Jorku otwarto muzeum lodów, idealne miejsce dla fanów Instagrama

Pastelowe wnętrza, wielka zjeżdżalnia, basen wypełniony kolorową posypką i lody - w Nowym Jorku otwarto muzeum, które wygląda jak sceneria bajki.

Może z Muzeum lodów nie wyniesiemy bogatej wiedzy na temat ulubionego deseru, ale z pewnością będziemy bogatsi o galerię zdjęć, którą z dużym powodzeniem możemy udostępnić w mediach społecznościowych. To miejsce jest bowiem wymarzoną scenerią do robienia zdjęć na Instagrama.

Reklama

Muzeum lodów nie jest zwykłą placówką. W niczym nie przypomina typowej przestrzeni z eksponatami w gablotach. To raczej wielka sala zabaw, z różnymi interaktywnymi instalacjami. "Tworzymy instalacje, które łączą ludzi i dają radość. Dla nas lody to coś więcej niż słodka uczta. To uniwersalny symbol szczęścia. Tu każdy dzień zaczyna się od kąpieli w basenie z posypką" - czytamy na stronie muzeum. Ale muzeum to słowo bardzo mylące, bardziej odpowiednią nazwą jest plac zabaw dla dorosłych. Albo skąpana w różu, wacie cukrowej i najsłodszych polewach kraina Willy'ego Wonky dla millenialsów.

***Zobacz także***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje