Reklama

Reklama

Wielki sukces Sary James. Polka dostała się do finału amerykańskiego "Mam talent"

Znamy już wyniki decydującego głosowania widzów programu "America's Got Talent". Jeden z jurorów przyznał, że podczas występu Polki - Sary James, był tak samo zestresowany jak ona. Oto kto przeszedł do wielkiego finału.

  • Amerykańscy widzowie mieli dobę na oddanie głosów na najlepszego półfinalistę. 
  • Wyniki ogłoszono w nocy - z środy na czwartek. Sara James początkowo zajęła miejsce w pierwszej piątce, potem awansowała do trójki półfinalistów.
  • Na koniec odcinka ogłoszono, że Polka dostała się do finału show "America's Got Talent". O pierwsze miejsce rywalizować będzie z Nicolasem RIBS'em.

"America's Got Talent" - półfinał

Półfinałowy występ Sary James w amerykańskim "Mam talent" miał miejsce w nocy, z wtorku na środę. Podczas przesłuchań juror - Simon Cowell nacisnął złoty przycisk, tym samym awansując artystkę na zaszczytne miejsce - dzięki temu 14-latka automatycznie trafiła do odcinków na żywo. 

Reklama

Nastolatka w półfinale wykonała piosenkę Eltona Johna "Rocket Man", a występ tak zachwycił publiczność, że dostała owacje na stojąco. Jurorzy natomiast byli pod wielkim wrażeniem talentu Sary i nie szczędzili jej komplementów. Widzowie zaś w mediach społecznościowych pisali, że Sara James jak nikt inny zasługuje na finał.

Amerykanie mieli dobę na oddanie głosów. W nocy ze środy na czwartek w telewizji pojawił się kolejny odcinek półfinałowy. Najpierw przedstawiono najlepszą piątkę, potem trójkę, a na koniec dwójkę finalistów. Na ostatnie, decydujące odcinki "America's Got Talent" trzeba będzie jeszcze poczekać - zostaną wyemitowane 13 i 14 września.

Czytaj również: Sara James pokonała konkurencję w amerykańskim "Mam talent"

"America's Got Talent". Kto dostał się do finału?

Na początku półfinałowego odcinka, prowadzący Terry Crews zapytał Simona Cowella, który użył złotego przycisku, o to, jak się czuje przed ogłoszeniem wyników.

Pierwszymi półfinalistami zostali: wokalistka Amanda Mammana, magik Nicolas RIBS, głucha komiczka Hayden Kristal i brzuchomówczyni Celia Muñoz. Sara James w walce półfinał zmierzyła się z duetem JoJo i Bri.

Zdaniem widzów nastolatka była lepsza od przeciwników - i w taki oto sposób trafiła do najlepszej piątki.

Potem wyłoniono trójkę półfinalistów. Do kolejnego etapu dostali się: Celia Muñoz, Nicolas RIBS i Sara James! 14-latka nie kryła radości.

Największe emocje towarzyszyły jednak ogłoszeniu tego, kto dostał się do finału "America's Got Talent". Publiczność miała nadzieję, że to właśnie Sara będzie jedną z finalistek - nie mogło być inaczej. Ogłoszono w końcu, że Sara James powalczy o pierwsze miejsce. 

Zobacz też: Sara James po występie w półfinale amerykańskiego "Mam talent"

Prowadzący oddał głos Simonowi Cowellowi, który złożył gratulacje Sarze James.

Kim jest Sara James?

Sara James jest córką Polki i Nigeryjczyka. Jej ojciec jest związany z muzyką - brał udział w "Bitwie na głosy" jako członek chóru "Mezo". Stworzył duet "Loui & James", z którym to wystąpił w "Dzień dobry TVN".

Sara James ma troje rodzeństwa: Michelle James, Johna Jamesa Juniora oraz Jakuba Dancewicza.

Uczęszcza do szkoły podstawowej w Ośnie oraz do szkoły muzycznej I stopnia w Słubicach - tam uczy się gry na pianinie. Bierze również udział w zajęciach wokalnych z Edytą Kręgiel w Miejskim Ośrodku Kultury w Słubicach.

Czytaj też: Sara James nagrywa nowy singiel. Będzie kolejny hit

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | "Mam talent"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy