Reklama

Reklama

Wolą życie singielki, niż związki. Kobiety spod tego znaku zodiaku najczęściej opuszczają partnerów

Życie jest zbyt krótkie, by spędzić je z nieodpowiednią osobą – tak uważają przedstawicielki znaków zodiaków, które zdecydowanie częściej wybierają życie singielki, opuszczając partnerów. Wolą być same, niż trwać w związku bez perspektyw.

Singielki często stają się obiektem współczucia. Takie odczucia są jednak zupełnie niepotrzebne. Każda kobieta w swoim życiu powinna przeżyć okres, w którym cieszy się całkowitą swobodą, mając czas na rozwijanie własnych pasji i poznanie samej siebie.

Czas spędzony jako singielka uważany jest za jeden z najbardziej wartościowych okresów w życiu każdej kobiety. Wiele kobiet w ogóle nie wyobraża sobie rezygnacji z siebie i dostosowania do mężczyzny. Kobiety spod tych znaków zodiaku są o wiele szczęśliwsze jako singielki.

Znaki zodiaku, które są szczęśliwsze jako singielki. Baran

Kobiety spod znaku barana chętnie przejmują inicjatywę w nawiązywaniu znajomości, a następnie w romansach. Są miłośniczkami flirtu i emocji, które towarzyszą nawiązywaniu nowych i romantycznych relacji. W związku za priorytet przyjmują nieustanne zabieganie o siebie nawzajem. Jeśli tego brakuje, kobieta spod znaku barana odchodzi.

Reklama

Znaki zodiaku, które są szczęśliwsze jako singielki. Wodnik

Zodiakalne Wodniczki, jeśli tylko dostrzegą, że ich relacja z mężczyzną przygasa i nie ma szansy na jej uratowanie, podejmuje stanowcze kroki. Nigdy do niczego się nie zmuszają. Kobiety spod znaku Wodnika nie boją się zmian, dlatego częściej podejmują decyzje o rozstaniu, jeśli zauważają, że partner nie ma ochoty pracować nad relacją.

Znaki zodiaku, które są szczęśliwsze jako singielki. Waga

Zodiakalne Wagi to niezwykle uczuciowe i ciepłe kobiety. Mocno angażują się w związek, dbając o niego całym sercem. Partner musi jednak również starać się o dobrą relację. W przeciwnym razie Waga pokaże ciemną stronę swojego oblicza i odejdzie. Zainteresowanie związkiem potrafi stracić z dnia na dzień.

Ewelina Lisowska zmieniła fryzurę. Już tak nie wygląda!
To się nosi! Moda prosto z ulic Paryża
Od ochraniaczy po dzieła sztuki. Jak obcasy wpływają na zdrowie?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: singielka | znak zodiaku | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy