Reklama

Reklama

Wróżka Aida: Przewidywała losy Polski. Dziś ma kolejne przesłanie

Aida Kosojan-Przybysz to niezwykle znana w Polsce i przez wielu ceniona ormiańska wizjonerka. W niedzielę 29 października opublikowała w swoich mediach społecznościowych kolejny wpis, w którym odnosi się do tego, co wyzwala w nas pozytywną energię do działania.

Kim jest wróżka Aida?

Aida Kosojan-Przybysz to Gruzinka ormiańskiego pochodzenia, która mieszka i pracuje w Polsce. Jest jedną z najbardziej znanych jasnowidzek w naszym kraju. Swoje nadnaturalne zdolności do przepowiadania przyszłości odziedziczyła po babce. Jak sama mówi, wizjonerstwo w jej rodzinie dziedziczone jest od wieków przez najstarsze córki i ujawnia się w co drugim pokoleniu. Jasnowidzka Aida często odżegnuje się od nazywania siebie “wróżką".. Podkreśla jednocześnie, że nigdy nie wydała ani grosza na reklamę, wychodzi z założenia, że osoby, które powinny do niej trafić, los skieruje do jej drzwi.

Reklama

Zobacz również: Jest nazywany polskim Nostradamusem. Oto jego przepowiednia

Wróżka Aida znów zabiera głos

Na profilu swoim profilu w serwisie Instagram Aida Kosojan-Przybysz obok przeczuć i nowych wizji, wizjonerka często publikuje także wpisy, które mają zachęcić jej obserwatorów do przemyśleń a często także podnosić ich na duchu — wprowadzać dobrą energię do ich życia. Jej najnowszy wpis związany jest właśnie z tego typu przesłaniami. 

Dzisiaj, 29 października wróżka Aida udostępniła post, w którym napisała: "myśl", że muszę... buduje we mnie duże napięcie, "myśl", że chcę... otwiera we mnie ogromnie pokłady pozytywnej energii.

Wizjonerka zwraca tym samym uwagę na różnicę pomiędzy “musieć", a “chcieć" - zadania wykonywane dlatego, że są naszym obowiązkiem lub zostały nam w jakiś sposób narzucone, realizujemy mniej chętnie, niż te, które wynikają z potrzeby serca. Zgadzacie się z wróżką Aidą?

Zobacz również: Niepokojąca wizja Jackowskiego: "Europa się przebudzi". Oto, co przewidział

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida | Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy