Reklama

Wstydziła się rozbierać. Oto, co lekarze zrobili z jej ciałem

Kylee Austin to mama trójki dzieci, którą na Instagramie obserwuje już prawie 34 tysięcy osób. Jeszcze jakiś czas temu Kylee wstydziła się swojego brzucha, który po dwóch ciążach, w tym jednej bliźniaczej, nie wyglądał najlepiej i nie pozwalał jej wrócić do pełnej formy. Teraz Kylee jest już po operacji i cieszy się idealnym brzuchem.

Kylee Austin zdobyła popularność na Instagramie, gdy zdecydowała się pokazać, jak naprawdę wygląda macierzyństwo i... ciało kobiety chwilę po porodzie. 

Instagramerka zawsze należała do osób szczupłych i łatwo jej było utrzymać wagę, ale druga, bliźniacza ciąża mocno zmieniła jej ciało. Choć Kylle dużo trenowała i udało się jej wrócić do wagi sprzed ciąży, to rozciągnięta, wisząca skóra na brzuchu odbierała jej poczucie pewności siebie i nie pozwalała do końca cieszyć się życiem. 

Młoda mama postanowiła zaryzykować i poddać się operacji. Jej efekt naprawdę robi wrażenie! 

Wstydziła się swojego brzucha po ciąży. Oto, co zrobili z nim lekarze!

Kylee mocno trenowała i wzmacniała ciało, a gdy uznała, że jest gotowa postanowiła się poddać operacji plastycznej. Gdy było już po wszystkim, podzieliła się z obserwatorami swoimi emocjami. 

- napisała, dzieląc się z fanami dość szokującymi zdjęciami z operacji, przed którymi ostrzegła wcześniej osoby wrażliwe. 

Reklama

Zdjęcia faktycznie są szokujące i przedstawiają kolejne etapy operacji, która miała na celu pozbycie się wiszącej skóry i odzyskanie brzucha sprzed ciąży. 

- napisała. 

Dziś Kylee Austin może się pochwalić płaskim, umięśnionym brzuchem, który ochoczo eksponuje w mocno wyciętych strojach sportowych. Nie zapomniała jednak o drodze, którą musiała przejść, by dziś cieszyć się życiem i w pełni zaakceptować siebie. 

***

Zobacz również:

Bezlitośnie krytykują jej brzuch. Oto, jak odpowiada! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: instagramerka | influencerka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama