Reklama

Reklama

Wybranki fortuny

Córki Williama Melvilla są dziedziczkami jednego z największych na świecie imperiów mody. Wszyscy zazdroszczą im urody i bogactwa. Ale za błyszczącą fasadą wystawnego życia, każda z nich skrywa mroczny sekret. Ich ujawnienie na zawsze może podzielić klan Melvillów.

W miarę jak dziedziczki fortuny Melvilów próbują odnaleźć swoje przeznaczenie, każda z nich musi dokonywać trudnych wyborów, których konsekwencje oddalają je od siebie. Niemniej gdy rodzinne imperium znajdzie się w niebezpieczeństwie, losy sióstr na powrót się splotą, bowiem nie sposób jest zapomnieć o nierozerwalnych więzach krwi.

Reklama

Tara Hyland urodziła się w 1976r. w Surrey. Ukończyła historię na uniwersytecie w Cambridge. Po studiach była dziennikarką, przez kilka lat pracowała również jako audytor, by w końcu porzucić znienawidzoną posadę i zająć się pisaniem. Mieszka wraz z mężem w Londynie. Jej debiut, Córy fortuny, ukażą się wkrótce w prestiżowym wydawnictwie Simon&Schuster. Prawa do przekładu sprzedano dotąd aż do dziesięciu krajów.
Wybranki fortuny
Tara Hyland
Wydawnictwo Publicat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje