Reklama

Reklama

Wymagania panny młodej. Chce od gości prezentów za ponad 2500 zł

Carla Bellucci jest influencerką, ale swego czasu zyskała miano "najbardziej znienawidzonej kobiety w Wielkiej Brytanii". Wielkimi krokami zbliża się jej ślub, a największą uwagę przyciągnęły wymagania, które panna młoda wystosowała względem gości. Ceny prezentów, których oczekuje, zwalają z nóg.

Ślub Carli Bellucci

Dla wielu par ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Chcą, by ten dzień wyglądał jak najlepiej i na długo zapadł w pamięci nie tylko im, ale także zaproszonym gościom. 

Jedna z brytyjskich influencerek również marzy o idealnym weselu. Chce wziąć ślub na plaży i przyjechać na białym koniu. Jak sama mówi, wszystkie oczy będą zwrócone tylko na nią.

Carla Bellucci zdążyła się już pochwalić pierścionkiem zaręczynowym wartym sześć tys. funtów i jak się okazuje, już zamówiła suknię ślubną wartą krocie. Nie są znane wszystkie szczegóły dotyczące uroczystości, ale wiadomo, jakie influencerka ma wymagania względem gości. 

Reklama

Wymagania panny młodej względem gości

Carla Bellucci chce, by koszty organizacji wesela zwróciły się dzięki hojnym prezentom od gości. Jak podaje "The Sun", influencerka planuje wziąć ślub na Wyspach Zielonego Przylądka, ale nie zamierza zagwarantować gościom lotów oraz hotelu. Jeśli chcą pojawić się na uroczystości, muszą sami zapłacić za bilety oraz nocleg. Jak stwierdziła, lepiej, żeby już zaczęli oszczędzać, bo koszty będą niemałe. 

Poza tym Carla Belluci zakomunikowała, że od każdego z nich chce otrzymać prezent o wartości 500 funtów, czyli ponad 2500 zł. Jak podaje dziennik, panna młoda nie jest w stanie zaufać gościom w kwestii prezentów, więc zdecydowanie preferuje dostać od nich gotówkę. Jakby tego było mało, influencerka chce pobierać 250 funtów od gości, którzy nie pojawią się na ślubie. 

***

Zobacz także:

"Mój partner to leń, tylko leży na kanapie i gra. Jak zmusić go do znalezienia pracy?" [LIST]

Jasnowidzka wskazuje datę i apeluje do Polaków. W komentarzach poruszenie!

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejnym przeczuciem. Te słowa sprawiają, że cierpnie skóra

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ślub | prezenty ślubne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy