Zagadka na spostrzegawczość uwielbiana przez dzieci. Ile różnić widzisz na obrazku?

Spostrzegawczość to istotna umiejętność, której używamy każdego dnia. Bardzo ważne jest jednak to, aby nad nią pracować, gdyż niepielęgnowana może zanikać. Wpływać na to może także wiele innych czynników, takich jak wiek, stres czy zdrowie. Myślisz, że masz sokoli wzrok? Sprawdź to w naszym trudnym teście. Powodzenia!

Oto łamigłówka, która pobudza kreatywność i pielęgnuje spostrzegawczość
Oto łamigłówka, która pobudza kreatywność i pielęgnuje spostrzegawczośćopracowanie własneINTERIA.PL

Zagadka, która uwielbiana była w czasach dzieciństwa. Jak sobie z nią poradzisz?

Rozwiązując testy na spostrzegawczość, warto skoncentrować się na szczegółach. Uważnie przyjrzyj się wszystkim elementom na grafice, zwróć uwagę na kształty i kolory. Wytęż umysł i myśl nieszablonowo.

Oto jedno z naszych trudnych ćwiczeń, które oceni poziom twojej spostrzegawczości. Spójrz na poniższą grafikę i postaraj się znaleźć, jak najwięcej różnic pomiędzy dwoma obrazkami. Pamiętaj jednak, że zadanie jest ograniczone czasowo, a na jego wykonanie masz tylko 10 sekund. Nie trać cennego czasu. Gotowy? Start!

Łamigłówka
Łamigłówkaopracowanie własneINTERIA.PL

Poprawna odpowiedź

Udało ci się rozwiązać naszą łamigłówkę? Oznacza to, że jesteś bardzo spostrzegawczą osobą o doskonałym wzroku. Jeśli jednak nie sprostałeś naszemu wyzwaniu, to nic się nie stało. Na rozwiązywanie testów na spostrzegawczość wpływa wiele czynników, takich jak stres lub zmęczenie. Dodatkowo może przyczyniać się do tego np. wada wzroku. Z poniższego obrazka dowiesz się, gdzie znajdują się wszystkie różnice. Podpowiedź: jest ich siedem.

Rozwiązanie
Rozwiązanieopracowanie własneINTERIA.PL

Pamiętaj, że nad spostrzegawczośćią można pracować. Wystarczy raz dziennie poświęcić kilka minut na zagadki dedykowane rozwijaniu danej umiejętności. W naszym serwisie znajdziesz różnorodne ćwiczenia.

Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testy
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testyopracowanie własneINTERIA.PL
Sposoby na pamięćNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas