Reklama

Reklama

Żony na pokaz

Powieść o zawiedzionych nadziejach, prawdziwej wierze i miłości, która trwa wiecznie. Idealna lektura na wakacyjne dni.

Czasem królewicz z bajki okazuje się zupełnie kimś innym...

Czasem strata okazuje się prawdziwą nagrodą...

Haley bezpowrotnie utraciła pozycję księżniczki Los Angeles, kiedy jej mąż, producent filmowy, znalazł do tej roli młodszą kobietę.

Haley Cutler jest żoną na pokaz. A właściwie była. Wyszła za mąż za królewicza z bajki w wieku zaledwie dwudziestu lat w czasach, gdy pasemka uzyskiwało się, spędzając popołudnie na plaży.

Niestety, po siedmiu latach przeżytych u boku Jaya Cutlera, podczas których cieszyła się wysoką pozycją oraz, jak sądziła, miłością męża, zostaje porzucona. Haley uświadamia sobie, że ma niewiele umiejętności przydatnych w prawdziwym życiu. Na dodatek zupełnie nie może sobie przypomnieć kim była kiedyś.

Reklama

Trafia do Klubu Żon na Pokaz, gdzie kobiety po przejściach studiują Biblię. Haley nigdy nie była zbyt religijna, ale bardzo potrzebuje wsparcia. Te dziewczyny dobrze wiedzą, jak zemścić się na mężach, którzy je porzucili.

Kristin Billerbeck jest bestsellerową autorką według rankingu CBA (Christian Booksellers Association) i dwukrotną zdobywczynią nagrody ACFW w kategorii Książka Roku. Gościła na łamach New York Times oraz USA Today i wystąpiła w programie Today Show w uznaniu jej wiodącej roli jako autorki literatury kobiecej.

Wydawnictwo Remi
Dowiedz się więcej na temat: żona | bajki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy