Reklama

Reklama

Ambitne plany na Boże Narodzenie

Barbara Bursztynowicz

Aktorka spędzi święta w gronie rodziny i przyjaciół. Nie zabraknie kolęd, których będą słuchali podczas wieczerzy. Na stole pojawią się własnoręcznie lepione pierogi, śledzie w oleju, zupa grzybowa, barszcz oraz karp w galarecie. A po Wigilii mąż zagra na fortepianie, zaś biesiadnicy będą wspólnie, a donośnie... kolędowali.

Reklama

Robert Sowa

Mieszka w wielopokoleniowym domu, gdzie czekają na niego ukochane kobiety, żona Monika i córka Madzia. Kuchnia to terytorium teściowej, która potrafi robić w niej prawdziwe cuda. Jednak na Wigilię pan domu stara się zawsze wprowadzić coś nowego. W tym roku jest to węgorz w winnej zalewie i sandacz z rukolą.

Joanna Bartel

Dla niej najpiękniejsze Wigilie to te, spędzane w Polsce. Tak będzie w tym roku. Przy świątecznym stole usiądzie z mamą Hildą, która przyleci do niej z Kolonii. Będą miały czas, by nacieszyć się sobą. Aktorka uwielbia święta, bo może odpocząć w gronie przyjaciół. Na Wigilię przygotuje barszcz czerwony z uszkami, karpia w galarecie i śląskie makówki, czyli deser z maku i bakalii. To ważne święta, bo pierwsze w jej nowym mieszkaniu, w lesie, na obrzeżach Katowic.

Mandaryna

To jest jej druga, wspólna Wigilia z Wojtkiem Bąkiewiczem, ale pierwsza w ich nowym domu. Dzieci ubiorą choinkę i zapalą lampki przed domem. Na Wigilii spotkają się rodzice jej i partnera. Obie mamy przygotują wieczerzę. Na stole nie na pewno nie zabraknie barszczu z uszkami. Drugi dzień świąt dzieci spędzą z tatą, Michałem Wiśniewskim.

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Bursztynowicz | Boże Narodzenie | plany | Robert Sowa | Mandaryna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy