Reklama

Reklama

Czy sława zniszczy Pippę?

Podczas gdy Kate przeżywa radości miodowego miesiąca wraz ze swoim świeżo poślubionym mężem Williamem, jej młodsza siostra Pippa stała się prawdziwą gwiazdą.

Obie siostry od dawna były widywane razem na przyjęciach. Z lśniącymi brązowymi włosami, w otulających sylwetkę sukniach - zawsze były tak do siebie podobne, że niemal można je było pomylić.

Przyćmiła pannę młodą?

Podczas królewskiego ślubu to Pippa, która wyglądała oszałamiająco w sukience od Alexandra McQueena, stała się dla milionów widzów prawdziwą gwiazdą.

Twitter zapełnił się wyrazami uwielbienia, a grupa wielbicieli pośladków panny Middleton na Facebooku szybko osiągnęła 200 000.

W serwisie Youtube ukazało się wideo wykorzystujące nagrania z uroczystości oraz sfabrykowane zbliżenia pokazujące budzącą zachwyt część ciała Pippy. Film był oglądany 550 000 razy. Na tym nie koniec - amerykański potentat z branży porno zaproponował jej 5 000 000 za udział w jednej scenie.

Reklama

Najlepsza partia z niezłą pupą

27-letnia panna Middleton dodatkowo podsycała zainteresowanie flirtując z drużbą - księciem Harrym. Natychmiast pojawiły się spekulacje na temat kolejnego spektakularnego ślubu w rodzinie królewskiej.

Pippa jest postacią doskonale znaną wśród brytyjskiej śmietanki towarzyskiej, a w 2008 roku została nawet uznana za najlepszą partię przez magazyn Tatler. Ale dopiero dwa tygodnie temu podbiła świat.

Joe Sene z brytyjskiej agencji informacyjnej Splash twierdzi, że wszystkiemu "winna" jest sukienka, w której Pippa wyglądała oszałamiająco. Media z całego świata wprost zasypały agencję zamówieniami na zdjęcia pokazujące dziewczynę z każdej strony. - Kate jest teraz mężatką i to Pippa jest tą Middleton do wzięcia, w dodatku ma odrobinę więcej stylu - dodaje Joe Sene.

Chociaż Pippa nie jest singielką - spotyka się z byłym krykiecistą Alexem Loudonem - jest uważana za doskonałą partię - nawet lepszą niż jej siostra. W dodatku wygląda świetnie i ma w oczach blask, którego jej siostrze brakuje.

- Pippa jest uderzająco atrakcyjna. Pojawia się na salonach w towarzystwie odpowiednich ludzi - to czyni ją atrakcyjną - mówi Phil Hall, były redaktor magazynów News of the World i Hello!

Ciemna strona sławy

Całe to zainteresowanie wydawało się początkowo cieszyć Pippę, ale szybko zaznała również mniej przyjemnej strony sławy. Jeden z tabloidów opublikował jej zdjęcia topless zrobione podczas rodzinnych wakacji w 2006 roku. Rodzina zareagowała natychmiast zaskarżając pismo, ale wkrótce pojawiły się inne niekorzystne zdjęcia: Pippa tańcząca we fioletowym staniku czy owinięta papierem toaletowym.

Czy to początek prześladowań podobnych do tych, jakich zaznała księżna Diana? Rzecznik prasowy pałacu odcina się od całej sprawy twierdząc, że Pippa jest osobą prywatną.

Pozostaje pytanie czy Pippa będzie umiała wykorzystać niezwykłą popularność na swoją korzyść, czy też sława odbije się na niej negatywnie.

Pippa jest absolwentką literatury angielskiej na Uniwersytecie w Edynburgu. Obecnie przez 3 dni w tygodniu pracuje w firmie Table Talk, jako organizator przyjęć. Resztę czasu poświęca rodzinnej firmie Middletonów, dla której stworzyła między innymi internetowy biuletyn.

Mark Borkowski brytyjski specjalista od PR, który współpracował z takimi gwiazdami jak Michael Jackson, ostrzega i twierdzi, że dziewczyna musi być ostrożna. - Sława może być toksyczna, powoduje więcej ofiar niż sukcesów - powiedział w wywiadzie dla AFP - Zarządzanie takim poziomem sławy i globalnego zainteresowania wymaga wielu ludzi i dużych pieniędzy... sama nie da sobie z tym rady.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje