Reklama

Reklama

Danuta z Lipska:

Mężczyzna moich marzeń...

Spotkałam go ponad 40 lat temu. Oczarował mnie jak wiosna, która razem z nim przyszła.

Reklama

Zaufałam mu tak bardzo, że wyszłam za niego za mąż. Właśnie teraz 17 pażdziernika mija 40 rocznica naszego ślubu. Kiedy patrzę za siebie na wspólnie przeżyte lata, myślę, że nie oddałabym ani jednego dnia z tych lat, chociaż nasze życie małżeńskie to zlepek dobrych i złych chwil, które przyniósł nam los. Szczęście i radość, kiedy na świat przychodziły dzieci to chyba najwspanialszy czas jaki przeżywaliśmy.

Przetrwaliśmy przez te lata nie jedną życiową burzę i chociaż los nie oszczędzał nas, trwaliśmy obok siebie tak samo pewnie jak w dniu ślubu. Nasza miłość dojrzewała przez te lata jak dobre wino. Po tylu wspólnych latach jestem pewna, że mężczyzna z którym związałam swój los zdał życiowy egzamin, sprawdził się z lekcji codzienności. W naszym związku wciąż nie ma rutyny i chociaż znamy się na wskroś, wciąż odkrywamy siebie na nowo. Każdy dzień witamy pocałunkiem, może bardziej przyjacielskim niz intymnym, ale za to pełnym wymowności i oddania. Nadal jest nam z sobą dobrze.

Dwójka naszych dzieci już wyfrunęła z gniazda, ale mąż nadal jest najtrwalsza opoką naszego domu i rodziny, a dzieci z wnukami chętnie do nas wracają. I chociaż najmłodsza córka twierdzi, że

małżeństwo w XXI wieku, to już przeżytek, który w obecnym świecie jest tylko wyrachowanym kontraktem dwojga ludzi to ja wiem, że warto szukać idealnego partnera, mężczyzny ze swych marzeń by związać z nim swój los na dobre i na złe. Ja wiem, że takiego mam obok siebie i dalej chcę kroczyć z nim przez życiowe ścieżki.

I chociaż wiosna zamieniła się w jesień, a we włosach coraz więcej nitek babiego lata, mój idealny mężczyzna wciąż twierdzi, że jestem dla niego równie piękna jak 40 lat temu.

Czy mogłam spotkać w życiu kogoś lepszego niż On, mój mąż, mężczyzna moich marzeń?...

Praca została nagrodzona w konkursie "Mężczyzna moich marzeń".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje