Reklama

Reklama

Dramatyczne upadki

Zatrzymani, aresztowani, oskarżeni, skompromitowani. Skandale i afery strącały nawet największe gwiazdy na samo dno.

Przeszłość dogoniła reżysera

O aresztowaniu Romana Polańskiego (76) za uprawianie 30 lat temu seksu z 13-latką huczały media na całym świecie. Miał w Zurichu odebrać nagrodę za całokształt twórczości, ale zamiast na czerwony dywan, trafił za kratki. W jego obronie głos zabrali politycy, intelektualiści, ludzie kultury. Nic to nie dało. Dopiero po wpłaceniu kaucji 4,5 miliona franków mógł opuścić więzienie. O jego dalszych losach zadecyduje sąd. Kiedy, wciąż nie wiadomo.

Mistrzyni straconych szans

Na początku roku Lindsay Lohan (23) zapowiadała, że wraca do pracy, bo reżyserzy zasypują ją propozycjami. Jednak na planie filmowym spędziła tylko dwa tygodnie. Nikt nie chce z nią pracować. Lindsay spóźnia się do pracy, nie zna dialogów. "Aktorka" straciła zaufanie przemysłu filmowego. Główne role gra już tylko na imprezach. Wciela się na nich w bohaterkę dramatu o... własnym życiu.

Reklama

Prawniczka w rękach CBA

Weronikę Marczuk - Pazurę (37) nazywano najsympatyczniejszą jurorką programu YCD. Była u szczytu kariery. Zdjęcia, na których funkcjonariusze CBA wyprowadzają ją z aresztu, wstrząsnęły Polską. Sama Weronika twierdzi, że stała się ofiarą nieetycznych działań funkcjonariusza CBA, znanego jako agent Tomek. "Powiedzieć, że robił "maślane oczy" to za mało. Chciał mnie uwieść ", tłumaczyła w jednym z programów.

Doktor Lubicz na podwójnym gazie

2,3 promila w wydychanym powietrzu, spowodowanie wypadku, ucieczka przed policją - oto wyczyny Tomasza Stockingera (54), czyli doktora Lubicza z "Klanu".

"Stres i zwykła głupota" - tłumaczył aktor, który wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu 4,5 roku więzienia.

Seksafera z trawką w tle

Jeszcze miesiąc temu Tiger Woods (34) cieszył się opinią najlepszego golfisty świata, najlepiej zarabiającego sportowca w historii, a do tego idealnego ojca i męża.

Ten idealny obrazek prysnął jak bańka mydlana. Okazało się, że Woods zdradzał żonę, i to z dziesięcioma kochankami! Zażywał też narkotyki. Teraz reklamodawcy zrywają kontrakty, żona żąda rozwodu, a opinia publiczna miesza Tigera z błotem...

Kammelgate

Był twarzą telewizyjnej Dwójki. Dziś Tomasz Kammel (38) stara się udowodnić, że nie było nic złego w tym, że dostawał lukratywne zlecenia od swej narzeczonej, wiceprezes Pekao S.A. Katarzyny Niezgody (40).

Czy ktoś mu wierzy? Na pewno nie były pracodawca. TVP, mimo starań prezentera, nie przywróciła go do pracy.

Czytaj więcej w najnowszym wydaniu magazynu o gwiazdach SHOW. W sprzedaży od 17 grudnia.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy