Reklama

Reklama

Gwyneth Paltrow: chcę się nauczyć medytować

Co znalazło się na liście postanowień noworocznych aktorki Gwyneth Paltrow? Medytacja.

"Moim postanowieniem noworocznym jest nauka medytacji. Zawsze wydawało mi się, że to coś, co powinnam robić, ale nie wiem jak" - napisała w czwartek w newsletterze swojego portalu GOOP.

Najwyraźniej aktorce pomysł podsunęli przyjaciele zaniepokojeni jej stanem po tym, jak media obiegła informacja, że jej maż Chris Martin, wokalista grupy Coldplay, całował publicznie Kate Bosworth.

"Moi przyjaciele, którzy medytują, mówią, że to genialne. Że nie można zaznać spokoju, świadomości czy zadowolenia, dopóki się tego nie robi. A mój mózg doprowadza mnie do szaleństwa. Zaczynam od jutra" - dodała Paltrow.

Reklama

Po dalsze rady na temat medytacji aktora zwróciła się do trzech "fantastycznych osób". Z nazwiska wymienia tylko reżysera Davida Lyncha.

"Myślę, że zrozumiałam, o co chodzi" - pisze entuzjastycznie odtwórczyni roli Pepper Pott w "Iron Manie", którego sequel trafi do kin w tym roku.

Domena GOOP, z której pochodzą wyznania aktorki, to strona internetowa wpisująca się w ekologiczny trend i propagująca zdrowy styl życia, z którego znana jest sama Gwyneth. Dzięki niej wiadomo m.in., że gwiazda segreguje odpadki, układa sobie makrobiotyczne menu i razem z Madonną oddaje się praktykowaniu jogi.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: aktorka | Gwyneth Paltrow

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy