Reklama

Horoskop walentynkowy

Sprawdź, co jest Ci pisane w gwiazdach!

Baran

Drogi Baranku, ostatnio zbyt dużo czasu poświęcałeś pracy i zaniedbywałeś sferę uczuć. Na szczęście, nadchodzący dzień św Walentego pomoże w nadrobieniu braków w sprawach sercowych. Wspomniany dzień pomoże bliskiej Ci osobie zmobilizować się do uczynienia od dawna oczekiwanego kroku. Macie szanse na ożywienie relacji i zbliżenie się do Siebie. Zapowiada się przełomowy dzień.

Byk

Oczekuj nagłej i dobrej wiadomości. Tajemniczy wielbiciel zrobi pierwszy krok w kierunku Twojej osoby wychodząc naprzeciw Twoim pragnieniom. Spodziewaj się niespodzianki. Być może ktoś będzie chciał Cię zaprosić do Twojej ulubionej restauracji na romantyczna kolacje tylko we dwoje. Pamiętaj, że nie wypada odmówić zwłaszcza jeżeli ta osoba tak ciepło o Tobie myśli.

Reklama

Bliźnięta

W walentynkowy dzień staraj się działać rozważnie. Duża ilość, a może nawet nadmiar kartek z życzeniami walentynkowymi wprowadzi w błogi nastrój ale istnieje niebezpieczeństwo, iż tym samym przegapisz kogoś komu najbardziej na Tobie zależy. Wrażliwe Bliźnięta mogą sprowadzić na siebie niepotrzebny smutek jeżeli będą działać zbyt szybko. Kieruj się sercem a nie nagłymi emocjami.

Rak

Widać rychły przełom dla samotnych Raków. Zwłaszcza osoby w dłuższej przerwie w związku poczują się naprawdę komfortowo. Nagła adoracja ze strony drugiej osoby może dodać skrzydeł co będzie służyć wszystkim singlom. Nie obawiaj się podstępu, nic Ci nie grozi a druga strona ma naprawdę szlachetne zamiary. Koniecznie dziś uwierz w siebie i w swój seksapil.

Lew

Ostatni tydzień przepełniony był w nadmiarze czarnymi myślami i gorączkowymi próbami rozwiązania problemów. Na szczęście zbliża się weekend a wraz z Nim dzień św. Walentego który przyniesie nowe siły i natchnienie na bardzo długi okres czasu. Stanie się tak za sprawą nowo poznanej osoby. Pomoże Ci oderwać się od codzienności i pokaże furtkę do szczęścia Od Ciebie zależy czy zechcesz poszukać klucza.

Panna

Dokładnie tak, nie dziw się proszę, że ten bukiet kwiatów jest właśnie dla Ciebie. Ten nagły obrót sytuacji może zbić z tropu nawet Panny pewnie stąpające po ziemi. Jednak szybko przejmiesz kontrole nad tym co się dzieje. Zrozumiesz, że to może być właśnie ten czas, gdzie może warto spróbować jeszcze raz. Nie wykluczone, że los jeszcze raz spłata figla, ale w Twojej naturze będzie leżało podjęcie tego wyzwania. Nic więc Cie nie zatrzyma.

Waga

Samotne Wagi odezwą się w końcu do kogoś, o kim ostatnio intensywnie myślały. Dokładnie tak, to Ty będziesz organizatorem walentynkowego wieczoru. Samotność Ci nie służy a więc nie ma powodów by nadal zwlekać. Pamiętaj, że nie musisz sobie za dużo obiecywać. Na razie ograniczycie się do odnowienia znajomości a potem, zapewne, sprawy potoczą się naprawdę szybko i korzystnie dla Was obojga.

Skorpion

Samotne Skorpiony czeka twardy orzech do zgryzienia. Konieczny będzie wybór między dwiema osobami, które pojawią się na horyzoncie. Jednak jak głosi przysłowie od przybytku głowa nie boli. Skorpiony to urodzeni zdobywcy i być może Ty też będziesz próbować przygotować dwie pieczenie na jednym ruszcie. Powodzenie gwarantowane tylko co potem? Może więc dokonać wyboru obrazu. Osobom spod znaku Skorpiona szybki wybór przyniesie wszystko co najlepsze.

Strzelec

Zapowiada się miły i romantyczny wieczór. Już od rana poczujesz adoracje ze strony płci przeciwnej. Ty również wcześniej zaplanuj ten walentynkowy dzień, by nie poczuć się mniej komfortowo, jeśli przekonasz się ze ktoś, na kim bardzo Ci zależy włożył dużo serca by sprawić Ci dziś przyjemność. Zapomnij o sprawach dnia codziennego i daj się ponieść miłości, która jest przy Tobie.

Koziorożec

Nieprawdą jest to, że można przejść obok Ciebie obojętnie. Może dzieje się tak dlatego, że chowasz się pod przykryciem niepewności i braku wiary we własna atrakcyjność. Dlatego koniecznie otwórz się na ludzi do dookoła i pokaż, że już pora na wiosnę. Więcej pewności siebie. Posłuchaj tej rady a na pewno nie będzie powodów do narzekań. Ktoś o kim od dawna myślisz sprawi Ci dziś niebywała przyjemność

Wodnik

Do tej pory dla Ciebie najważniejsza była przyjaźń. Co prawda na tym polu Wodniki poruszają się niezwykle sprawnie i z wrodzonym wyczuciem. Jednak już teraz powróci pragnienie,którego nie będzie sposób zagłuszyć. Miłość jest dla Ciebie światłem życia i najbliższy weekend sprawi, że zabłyśniesz nowym blaskiem. Może tym płomieniem ogrzać tez tą drugą osobę?

Ryby

Spotka Cię miła odmiana. Uważam, że to właśnie będzie to, na co tak długo czekasz. Jeżeli dobrze to wszystko rozegrasz to przywitacie nadejście wiosny już razem. Właśnie walentynki staną się pierwszym dniem tej wspaniałej przygody, która poważnie odmieni Twoje życie. Staraj się jednak na początku nie pokazywać, że zależy Ci na stałym i długim związku ponieważ możesz tym wystraszyć druga osobę.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy