Reklama

Reklama

I po rozwodzie

Najsłynniejsze małżeństwo Hollywood definitywnie przeszło do historii. Sędzia podpisał bowiem dokumenty rozwodowe Jennifer Aniston i Brada Pitta.

Zgodnie z kalifornijskim prawem, małżeństwo popularnych aktorów oficjalnie zostanie rozwiązane dopiero 2 października.

Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli ślub 29 lipca 2000 roku w Malibu. W styczniu tego roku zdecydowali się na separację.

Aniston wniosła do sądu pozew o rozwód w marcu, a sędzia podpisał dokumenty w ubiegły piątek, 19 sierpnia. Decyzja uprawomocni się 2 października.Aktorzy wspólnie postanowili, że ich posiadłość w Beverly Hills zostanie wystawiona na sprzedaż. Żadne z nich nie zażądało też alimentów. Para nie miała dzieci.

Reklama

Od kilku miesięcy prasa donosi, że powodem rozwodu jest romans Brada Pitta z Angeliną Jolie. Aktorzy, którzy spotkali się na planie filmu "Mr & Mrs Smith", nie komentują jednak spekulacji prasowych, choć prawdą jest, że Jolie wprowadziła się do domu Pitta.

Jennifer Aniston w niedawnym wywiadzie dla magazynu "Vanity Fair" wyznała, że wciąż kocha Brada Pitta. - Dla mnie szczególnie smutne jest to, że nasz związek został zredukowany do hollywoodzkiego banału - stwierdziła aktorka.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: sędzia | małżeństwa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje