Reklama

Reklama

J. Lopez i B. Affleck: Ślub przełożony!

Jennifer Lopez i Ben Affleck postanowili przełożyć swój ślub, który miał - według ostatnich doniesień - odbyć się 14 września w Santa Barbara, w Kalifornii.

Całą winę za tę decyzję słynna para zrzuciła na dziennikarzy, którzy od kilku miesięcy nie dają jej spokoju.

"Z powodu nadmiernego zainteresowania mediów zdecydowaliśmy się przełożyć nasz ślub. Kiedy doszliśmy do etapu, w którym zaczęliśmy się zastanawiać nad wynajęciem trzech fałszywych panien młodych, które brałyby rzekomy ślub w trzech różnych miejscach, zdaliśmy sobie sprawę, że coś jest nie tak." - powiedziała słynna para w oświadczeniu, które w środę, 10 września, odczytał jej rzecznik.

Oczywiście nie podano, gdzie i kiedy odbędzie się ceremonia zaślubin, ale osoby z bliskiego otoczenia Jennifer Lopez i Bena Afflecka zapewniają, iż związek absolutnie nie przeżywa żadnego kryzysu.

Reklama

Niektórzy dziennikarze, pomni na fałszywe informacje dotyczące ślubu rozpowszechniane wcześniej przez Lopez i Afflecka twierdzą, iż środowa deklaracja jest tylko zmyłką, mającą na celu zachowanie prywatnego charakteru ceremonii i twierdzą, że dojdzie do niej w najbliższą niedzielę, 14 września.

"To w żaden sposób nie jest możliwe" - zapewnił Dan Kores, rzecznik prasowy Jennifer Lopez.

Dodał, iż wszyscy zaproszeni goście już zostali poinformowani, że ceremonia nie odbędzie się 14 września. Miało się na niej pojawić około 400 osób, w tym wiele sław ze świata show-biznesu. Przygotowania do ślubu pochłonęły przeszło półtora miliona dolarów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: para | Jennifer Lopez | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy