Reklama

Reklama

Julia Roberts - kobieta szczęśliwa

Hollywoodzka aktorka Julia Roberts, mimo, że w ostatnim czasie gra średnio w jednej produkcji filmowej rocznie, przyznała, że czuje się najszczęśliwszą kobietą na świecie.

A zawdzięcza to trójce swoich dzieci, którym poświęca swój czas.

Znana z filmu "Pretty Woman" aktorka przyznała, że nie ma w jej życiu czasu na nudę. "Już chyba nigdy nie zaznam nudy. Danny i ja zastanawiamy się czasem, co kiedyś robiliśmy z czasem, kiedy mieliśmy go dużo więcej niż teraz... Nie dostrzegasz tego, dopóki w twoim życiu nie pojawią się ci mali złodzieje czasu biegający po całym domu" - powiedziała 41-letnia gwiazda w wywiadzie dla magazynu "Allure".

Julia Roberta wraz z mężem Dannym Moderem poświęciła się wychowaniu 4-letnich bliźniąt Hazel i Phinnaeusa oraz półtorarocznego Henry'ego.

W wywiadzie zdradziła swój sekret rodzinnego szczęścia: "Najwspanialsza rzecz, jaką możesz zrobić dla swoich dzieci, to okazywać im miłość. Jestem chyba najszczęśliwszą kobietą na świecie".

Reklama

Od 2007 roku aktorka gra tylko w jednym filmie rocznie, ostatnio w thrillerze "Gra dla dwojga". Jednak jak twierdzi aktorka nie brakuje jej stylu życia gwiazdy Hollywood, bo nawet nie ma czasu na myślenie o tym.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: aktorka | Julia Roberts | julia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy