Reklama

Reklama

Kąpiel w... oliwie z oliwek

To, że Sophia Loren lubi makarony, wie w Polsce każdy. Włoska gwiazda przyznała właśnie, że to, że pomimo 71 lat trzyma się tak dobrze, zawdzięcza w głównej mierze umiłowaniu życia oraz... spaghetti.

I bez tej wiedzy uczestnicy internetowego plebiscytu na Najbardziej Naturalną i Piękną Gwiazdę wiedzieli na kogo głosować. Na drugim miejscu uplasował się George Clooney.

Sekrety piękna włoskiej gwiazdy nie są zbyt dobrze znane, ale do spaghetti dorzuca się też - na wzór antycznych Rzymian - regularne kąpiele w oliwie z oliwek, którymi raczy się gwiazda. Aktorka wystąpi nago w szykowanym na 2007 rok kalendarzu Pirelli. Będzie najstarszą modelką, która kiedykolwiek rozebrała się na potrzeby tego wydawnictwa.

Nawet arcybiskup Genui nie pozostał nieczuły na jej powaby, gdy wyznał, że pomimo tego, że Watykan jest przeciwny ludzkiemu klonowaniu, "jeśli chodzi o Sophię Loren powinien zostać uczyniony wyjątek".

Reklama

W internetowym plebiscycie Dare to Be Bare Awards, który wyłonić miał najnaturalniejsze gwiazdy, które nie pasują do ogólnie panujących stereotypów, wzięło udział 1578 internautów. Trzecie miejsce zajęła walijska piosenkarka Charlotte Church. Pozostałe miejsca przypadły kolejno: Catherine Zecie-Jones, Johnny'emu Deppowi, Kate Winslet, Gwyneth Paltrow, Jackowi Blackowi (!), Cameron Diaz i Gail Porter.

BBC
Dowiedz się więcej na temat: oliwa | spaghetti | kąpiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje