Reklama

Reklama

Kayah i Rinke Rooijens: Kryzys czy koniec?

Kayah i jej mąż, holenderski producent telewizyjny Rinke Rooijens, już nie mieszkają razem. Na razie nie wiadomo, czy jest to definitywny koniec ich małżeństwa, czy to tylko chwilowy kryzys. Kayah na ten temat nic nie mówi, zaś Rinke wypowiada się dość ogólnie.

Jak podał "Super Express", wtajemniczeni twierdzą, że małżeństwo piosenkarki z Holendrem należy już do przeszłości i z pewnością zakończy się ono rozwodem. Póki co Rinke wyprowadził się z ich wspólnego domu i wynajął sobie mieszkanie.

Reklama

Zapytany przez gazetę o to, co tak naprawdę się dzieje w ich związku, Holender odpowiedział:

"Każde małżeństwo ma swoje górki i dołki. Nasz związek przechodził różne koleje. Teraz jest dołek, ale mam nadzieję, że później czekają nas same górki".

Współpracownicy Kayah utrzymują, że informacje o kryzysie małżeńskim piosenkarki to plotki. Zaś jej znajomi twierdzą, że małżeństwo to jest już historią. Są nawet tacy, którzy twierdzą, że Kayah obdarzyła uczuciem innego mężczyznę.

Kayah i Rinke Rooijens są małżeństwem od pięciu lat. Doczekali się jednego potomka, blisko pięcioletniego synka Roszka.

Jak napisał "Super Express", Holender podobno boi się, że piosenkarka będzie mu utrudniać kontakty z synkiem. Zdaniem znajomych piosenkarki, jej porozumienie z Rinke byłoby możliwie, gdyby nie teściowa Holendra, która za nim nie przepada. Matka Kayah ponoć zarzuca Rooijensowi, że za mało zarabia. Przez kilka lat jednak nie pracował zajmując się Roszkiem i domem. Teraz ma firmę producencką Rochstar, która robi programy między innymi dla Polsatu i TVN.

Super Express/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: małżeństwa | kryzys | Kayah

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje