Reklama

Reklama

Kidman podziwia ciało Lopez

Wiele kobiet i mężczyzn na całym świecie podziwia ciało Nicole Kidman. Sama zainteresowana wolałaby być znacznie krąglejsza, tak jak na przykład Jennifer Lopez.

W żądnym wypadku nie zamierza jednak poprawiać swojej urody przy pomocy chirurga plastycznego.

Nicole, dziś 36-letnia, jako młoda dziewczyna uczęszczała do szkoły baletowej. Tancerką wprawdzie nie została, ale pamiątką po tym jest jej szczupła figura.

Kidman zdaje sobie sprawę, że takie kształty są jej pisane. O wiele bardziej wolałaby wyglądać jak Jennifer Lopez. Szanse na to są jednak małe, zaś operacja plastyczna wykluczona.

"Moja mama mówi, że jestem za chuda i mówi tak odkąd skończyłam 13 lat. Pewnie, że wolałabym mieć tyłek i piersi jak Jennifer Lopez. Naprawdę bym chciała. Jednak wiem, że mieć nie będę i nie poddam się też operacji plastycznej. Ja prawie w ogóle się nie zmieniłam. Od wieków ważę tyle samo".

Reklama

"Jennifer jest cudowna, Sophia Loren jest także kimś, kogo zawsze podawałam jako przykład wspaniałego krągłego ciała. Jeśli jednak komuś dano ciało baletnicy, to nic nie można z tym zrobić" - lamentuje Nicole Kidman.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | ciało | lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje