Reklama

Reklama

Kiepscy bez Waldka!

Bartosz Żukowski, którego znamy przede wszystkim z serialu "Świat według Kiepskich", zrezygnował z roli. Na jego miejsce pojawi się nowa postać, Ziemowit.

Jeszcze nie wiadomo, kto go zagra. Żukowski w rozmowie z "Super Expressem" ujawnił, dlaczego zdecydował się zrezygnować z występowania w popularnym serialu.

"Ze względów prywatnych. Mam w tej chwili wiele zajęć i na serial po prostu zaczęło brakować mi czasu" - mówi Żukowski "Super Expresowi".

"Moje plany zawodowe związane są z Warszawą, a ponieważ na stałe mieszkam w Krakowie, to Wrocław, gdzie powstaje serial, był mi bardzo nie po drodze".

"Musimy wypełnić lukę po Waldku i dlatego pojawi się bohater, Ziemowit, chłopak ze wsi" - mówi reżyser serialu Okił Khamidov.

Reklama

O rolę Ziemowita starają się między innymi Arkadiusz Walkowiak z Poznania, z wykształcenia płytkarz-posadzkarz, który obecnie pracuje w myjni samochodowej, i Maciej Gołębiowski z Warszawy. Obaj mają mają już na koncie role w filmach, Walkowiak w "GniewieI i "Chłopaki nie płaczą", zaś Gołębiowski w serialu "Plebania".

Super Express
Dowiedz się więcej na temat: serial

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy