Reklama

Reklama

Lekarze ostrzegają Sadie Frost

Brytyjska aktorka Sadie Frost, małżonka Jude'a Lawa, od kilku dni przebywa w szpitalu w Londynie, gdzie leczy się z depresji poporodowej.

Lekarze ostrzegli ją, że nie powinna już mieć więcej dzieci, gdyż jest psychicznie za słaba, aby po raz piąty zostać matką.

Reklama

Sadie ma niewiele ponad 30 lat, ale zdążyła już w tym czasie urodzić czwórkę dzieci dwóm mężczyznom, zagrać w kilku filmach i założyć biznes. Do niedawna udawało się jej skutecznie połączyć role matki, aktorki i bizneswoman.

Wszystko się zmieniło po przyjściu na świat synka Rudy'ego, który urodził się we wrześniu ubiegłego roku. Stan psychiczny Sadie systematycznie się pogarszał aż w końcu niezbędna okazała się hospitalizacja.

"Odkąd na świat przyszedł Rudy Sadie zaczęła cierpieć na straszliwą depresję poporodową. Musiała w końcu udać się na leczenie, bo jej nastroje zaczęły być przerażające dla innych i dla niej samej. Jednak Sadie i Jude są dla siebie wszystkim, mają wspaniałych przyjaciół i z pewnością jakoś sobie z tym poradzą" - mówi przyjaciel Jude'a Lawa i Sadie Frost w rozmowie z dziennikiem "Daily Mirror".

Dowiedz się więcej na temat: lawa | lekarze | Sadie Frost

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje