Reklama

Reklama

Łzy: Nadszedł dobry moment

Ania Wyszkoni z zespołu Łzy i Maciej Durczak, menedżer grupy, spędzili pierwsze wspólne wakacje w towarzystwie dzieci.

- Stwierdziliśmy, że wreszcie nadszedł ten dobry moment. Wcześniej nie chcieliśmy robić z naszego związku żadnej sensacji - powiedziała piosenkarka.

Dopiero teraz piosenkarka powiedziała, co ją łączy z menedżerem Maciejem Durczakiem. Wcześniej obydwoje pomijali tę kwestię i nie wypowiadali się na ten temat. Nie chcieli zapeszać.

- Ktoś zapyta, dlaczego nie zdecydowaliśmy się na to wcześniej? Bo nie chcieliśmy zapeszać, a teraz, gdy byliśmy na wakacjach z dziećmi, po prostu widać nas razem - mówi Ania.

Ale wszystko jest już jasne i od półtora tygodnia są na wakacjach. A z nimi 5-letni syn piosenkarki, Tobiasz, i 3,5-letnia Oliwka, córka Maćka. Najpierw można ich było spotkać w Ustroniu Morskim, ale na weekend pojechali do Mrągowa, gdzie podczas Pikniku Country Łzy grały koncert. Dzieci były zachwycone.

Reklama

- To jest naprawdę fantastyczny czas. Nie wracaliśmy nawet znad morza do domu, tylko od razu przyjechaliśmy do Mrągowa - mówi Ania. - To nasz pierwszy wspólny wyjazd. I to chyba bardziej dla Oliwki niż dla Tobiasza jest to stresujące. Na początku ich znajomości bywało różnie - nie zawsze mogli dojść do pełnego porozumienia. Teraz coraz częściej idą na kompromis - śmieje się piosenkarka.

Zobacz teledyski Łez na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/Super Express
Dowiedz się więcej na temat: piosenkarka | Maciej Durczak | Łzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje