Reklama

Reklama

Masz ochotę na coś pysznego?

Zjadłbyś coś, ale nie masz wolnej chwili, by wstać od komputera i iść na obiad? Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

W internecie można zamówić już praktycznie wszystko, począwszy od książek, a skończywszy na podróżach.

To już tylko kwestia czasu, kiedy zdamy sobie sprawę z tego, że internet jest również najlepszym organizatorem dnia codziennego każdego z nas. Pomaga przecież i wyręcza nas niejednokrotnie w realizowaniu i zaspokajaniu takich, podstawowych przecież czynności jak robienie zakupów czy przygotowywanie jedzenia. Po co tracić czas? Ten proces zaspokajania naszego głodu, niekiedy czasochłonny można skrócić, zamawiając jedzenie przygotowane i to przez bardzo kompetentnych kucharzy, z najlepszych restauracji, niekoniecznie tych obok nas.

Reklama

Do tej pory w polskim internecie brakowało strony, prezentującej w sposób jasny, przejrzysty i wiarygodny oferty firm i restauracji dostarczających jedzenie do domu. Wirtualny Kelner to unikatowa i interesująca realizacja idei wirtualnej restauracji, w której można złożyć zamówienie z dostawą do domu. Oferta jest zróżnicowana, bo składają się na nią menu wielu restauracji. To najbogatszy, najpełniejszy przewodnik po polskich restauracjach. Co więcej jest w 100 proc. aktualny - nie ma przecież innej możliwości, bo zamawiamy online.

Oczywiście, zamawianie jedzenia na stronie Wirtualnego Kelnera nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, ceny są takie same jak w lokalach. Rzeczą charakterystyczną jest to, że w przypadku większości współpracujących restauracji dostawa jest bezpłatna.

Samo zamawianie jest proste i szybkie. Na wstępie wybieramy adres, na który chcemy, aby posiłek został dostarczony, system pokazuje oferty wszystkich restauracji dostarczających na ten adres. Propozycje restauracji można łatwo porównać i wybrać najkorzystniejszą. Oprócz menu, mamy informacje na temat wartości minimalnej zamówienia, kosztów bądź czasu dostawy. Klienci strony wybierają potrawy z menu zamieszczonych na stronie. Przeglądanie, przeszukiwanie menu jest proste i efektywne. Zamówienie skompletowane! Jeden wprawny ruch myszką i zamówienie ląduje w odpowiedniej restauracji!

Sprawdź ofertę w swoim mieście!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zamówienie | menu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje