Reklama

Reklama

Najgłośniejsze rozstania

Były ciche porzucenia i głośne zdrady. Pozwy rozwodowe i dzielenie majątku. Jedno jest pewne: oni nie chcą być już razem.

Wojtek Szuchnicki (33) i Ola Kwaśniewska (28)

Był pierścionek zaręczynowy, miał być ślub. Jednak on większość czasu spędzał w Gdańsku, a ona w Warszawie. Okazało się, że miłość na odległość nie wytrzymała próby czasu. Po trzech latach Wojtek i Ola powiedzieli sobie: to koniec! A początki były takie romantyczne...
Pierwszy raz Wojtek zobaczył Olę na fotografii w gazecie. Od tego czasu szukał sposobu, by ją poznać. Udało się w jednym z warszawskich klubów. W 2006 roku zaczęli pokazywać się oficjalnie jako para. Ostatni raz byli widziani razem podczas słonecznego weekendu na początku września tego roku. Potem Ola na bankietach zaczęła bywać sama, w towarzystwie menedżerki albo znajomych.

Reklama

Podobno Wojtek znalazł już pocieszenie w Gdańsku...

Mel Gibson (53) i Robyn Gibson (49)

Po Hollywood od dawna krążyły plotki o romansach Mela Gibsona, zagorzałego katolika i ojca siedmiorga dzieci. Kiedy paparazzi przyłapali aktora z piękną Rosjanką na Kostaryce (siedzieli przytuleni na plaży), miarka się przebrała. Po 28 latach małżeństwa Robyn Gibson złożyła pozew o rozwód. A wkrótce potem na świat przyszło dziecko jej męża i Oksany Grigorievy.

Ponieważ aktor nie spisał intercyzy, będzie musiał oddać żonie połowę majątku, czyli ok. 450 mln dolarów.

Edyta Górniak (37) i Dariusz Krupa (33)

Ich małżeństwo wydawało się idealne! Kiedy w kwietniu Edyta wyprowadziła się z domu, opinia publiczna była zszokowana. Przecież jeszcze niedawno opowiadała ze łzami w oczach o chorobie męża i wspólnej walce o jego życie. Potem tłumaczyła, że musiała odejść, bo czuła się jak uwięziona w złotej klatce. Gorzej - jak w garnku z klejem. Mężowi miała za złe m.in. to, że przez niego nie nauczyła się gotować i prowadzić samochodu...

Robin Wright (43) i Sean Penn (49)

Po rozwodzie z Madonną w 1989 roku, Sean Penn przez rok cieszył się wolnością. Potem jego serce zdobyła aktorka Robin Wright. Byli jedną z tych nielicznych par Hollywood, o której pisze się: "Już zawsze będą razem".

Po sześciu latach Sean i Robin postanowili wziąć ślub. Minęło kilka miesięcy i do sądu wpłynął pozew rozwodowy. Para zmieniła jednak zdanie i dała sobie drugą szansę. A potem następną... Powodem kryzysów były zdrady aktora. W sierpniu tego roku Robin Wright zdecydowała: "Dość tej huśtawki" i złożyła trzeci pozew, a następnie udzieliła szczerego wywiadu magazynowi "More". Mówiła: "Niczego nie żałuję, bo mamy dwójkę wspaniałych dzieci, które wspólnie wychowaliśmy. Zawsze podążałam w swojej karierze za Seanem albo czekałam, aż rzeczy wydarzą się same. Teraz wiem, w jakim kierunku chcę pójść".

Ciekawe, czy tym razem kryzys zakończy się rozwodem?

Rihanna (21) i Chris Brown (20)

8 lutego świat obiegła szokująca informacja: Rihanna została dotkliwie pobita przez ukochanego! Rozpętała się burza. Tymczasem zakochana dziewczyna wybaczyła Chrisowi i w tajemnicy pojechała z nim na wakacje. "Chris był moją pierwszą, wielką miłością" - tłumaczyła, kiedy szczęśliwie oprzytomniała i zerwała z Brownem.

Dziś radzi innym: "Nie reaguj emocjonalnie, spróbuj spojrzeć na swoją sytuację z boku".

Dorota Rabczewska (25) i Maja Sablewska (29)

Po blisko trzech latach współpracy i sukcesów Doda postawiła swojej menedżerce ultimatum: "Albo ja, albo Marina Łuczenko".

Podobno nie mogła znieść myśli, że młoda wokalistka może w przyszłości zająć jej miejsce. Ale nowa klientka menedżerki to był tylko pretekst. Tak naprawdę między Dodą a Mają od dawna narastał konflikt.

Jak ustaliło SHOW, to rodzina Dody nie przepadała za Sablewską. Według nich najlepiej byłoby, żeby karierą Rabczewskiej zajmował się jej brat Rafał. Wtedy pieniądze zostałyby w rodzinie. Obecny menedżer gwiazdy jest zaprzyjaźniony z jej rodzicami. Już zapowiedział radykalną zmianę wizerunku piosenkarki na bardziej stonowany.

Jennifer Aniston (40) i John Mayer (32)

Pisząc o Jen, brytyjski magazyn "Grazia" pytał retorycznie: ile razy można być rzuconą przez jednego faceta? John porzucał Jennifer trzy razy. Niedługo po pierwszym rozstaniu pojawili się razem na rozdaniu Oscarów. W ważnym dla Aniston momencie: po czerwonym dywanie miała też kroczyć Angelina Jolie u boku Brada Pitta. To było pierwsze spotkanie pań od czasu rozwodu.

Jennifer i John wyglądali na zakochanych. Gazety donosiły, że ich związek kwitnie. Jednak po oscarowej gali para rozstała się, potem się pogodziła, potem znów się rozstali.

Powód? Jak donosi magazyn "OK!", John nie był jeszcze gotów na założenie rodziny. Chciał skoncentrować się na karierze. Podobno Aniston i Mayer są teraz przyjaciółmi.

Czytaj więcej w najnowszym wydaniu magazynu o gwiazdach SHOW. W sprzedaży od 17 grudnia.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje