Reklama

Reklama

Pamela Anderson i Kid Rock: Ślub odłożony?

Wygląda na to, że Pamela Anderson i Kid Rock mogą nie wziąć ślubu w listopadzie, podczas koncertu muzyka w Las Vegas. Para nie może dojść do porozumienia co do miejsca zamieszkania po ceremonii. Kid Rock wolałby widzieć Pamelę w rodzinnym Detroit. Ta zaś nie chce opuszczać ukochanego Malibu.

Pamela i Kid Rock są parą od kwietnia ubiegłego roku. Już wiele miesięcy temu ogłosili, że wezmą ślub, ale do ceremonii jakoś nie może dojść i na razie nic nie wskazuje na to, aby miała się ona odbyć w listopadzie, jak niedawno podawały amerykańskie media. Anderson nie chce bowiem opuszczać Malibu i przenosić się do Detroit.

Reklama

"Cały czas pracujemy nad naszym związkiem. Oboje mamy dzieci, mamy różne problemy, własne kariery, żyjemy w dwóch różnych miejscach. On cały czas żyje w Detroit i chce, abym ja tam zamieszkała. Byłam tam w lecie, które w Detroit trwało pięć dni. Powiedziałam mu: Im dalej jestem od plaży, tym gorzej się czuję. A on na to, że dramatyzuję. Ale to prawda. Muszę mieć jedną nogę w oceanie. Nie wiem sama, co mam teraz robić" - żaliła się Pamela Anderson.

Dowiedz się więcej na temat: detroit | ślub | Pamela Anderson | rock

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje