Reklama

Reklama

Pokaz Niezapominajka

Pokaz mody pod hasłem Niezapominajka to już druga impreza charytatywna organizowana przez Ilonę Felicjańską. Jej celem jest pomoc dzieciom chorym na raka.

- Po pobycie na oddziale onkologii moje życie stało się troszeczkę inne. Bo tak, jak po urodzeniu dzieci pewne rzeczy się przewartościowują, tak po pobycie na oddziale onkologii, przewartościowuje się to życie się jeszcze bardziej - mówi Ilona Felicjańska.

Tym razem pieniądze dla chorych dzieci zbierano podczas niezwykłego pokazu mody Escady - Houte Cuture. Wzięły w nim udział gwiazdy polskiego modelingu, m.in. Agnieszka Maciąg, Ewa Pacuła i Joanna Horodyńska.

Reklama

- Pomagam dzieciom chorym na raka, bo ten temat jest mi bardzo bliski - mówi Agnieszka Maciąg. - Moja przyjaciółka ma dziecko chore na raka - to jest bardzo mała dziewczynka, ma rok zaledwie. To jest dla mnie niewiarygodne, że tak małe dzieci i ich rodziców dotyka aż taka tragedia. Całym sercem wspieram te osoby i modlę się za nie.

Zebrane na imprezie pieniądze zostały przekazane na wakacyjne wyjazdy dzieci leczących się na oddziale onkologii Centrum Zdrowia Dziecka.

- Żyjemy w strasznie biednym kraju, myślę sobie, że takie altruistyczne gesty to jest kropla w morzu, ale dzięki temu kilkoro dzieci wyjedzie na wakacje i to jest super - mówi stylista Tomasz Jacyków.

A przy okazji można było pokazać kolekcję, w której każdy z modeli ma wartość równą dobrej klasy samochodowi.

W pokazie wzięły udział nie tylko najlepsze polskie modelki, ale też piosenkarka Kaja Paschalska i aktorka Ania Mucha, która nie po raz pierwszy wystąpiła w tak nietypowej dla siebie roli. - Nie po raz pierwszy, ale wiem, że to nie będą zbyt częste "razy" - mówiła. - Bo to nie jest absolutnie to, co Muchy lubią najbardziej ;-)

VIP - Wydarzenia i Plotki oglądaj w telewizji TV 4 w soboty o godz. 12.00. Zobacz też internetowe strony programu: www.viptv4.interia.pl

VIP TV 4
Dowiedz się więcej na temat: impreza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje