Reklama

Reklama

Robbie Williams i panna Osbourne

Robbie Williams zaczyna konkurować z Lennym Kravitzem o tytuł największego łamacza niewieścich serc. Wokalista podobno rozstał się z aktorką Valerie Cruz, a zaczął spotykać się z Aimee, córką Ozzy'ego i Sharon Osbourne'ów.

Dodatkowo Williams ujawnił, że chętnie umówiłby się z niejaką Abi Titmuss. Miałby spore szanse, bo dla panny Titmuss Robbie, razem z aktorem Jude Law i Britney Spears, stanowi idealny zestaw do niewielkiej orgii.

Reklama

Abi jest głównie znana z licznych seksualnych skandali i występów w erotycznych filmach, które "przypadkiem" trafiają do Internetu. Wygląda na to, że próbuje rywalizować o popularność z Paris Hilton, kolejnej blondynki "znanej z bycia znaną".

Związek Williamsa i Cruz, 28-letniej aktorki znanej z telewizyjnej serii "Nip/Tuck", trwał nieco ponad miesiąc. Kilkakrotnie widywano ich na randkach, ale jak widać ich związek nie przerodził się w coś trwałego.

Obecnie Robbie spotyka się z Aimee Osbourne. Córka słynnego rockmana jest bardzo nieśmiała, m.in. dlatego nie występowała w telewizyjnym reality-show "Rodzina Osbournów".

- Aimee jest bardzo skryta i nie chce się wygadać o Robbiem. Ale na pewno chodzą na randki - twierdzi dobrze poinformowany znajomy.

Dowiedz się więcej na temat: williams

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje