Reklama

Reklama

Ryszard Zatorski - "Dlaczego nie!"

Ryszard Zatorski ma na swoim koncie kolejny film - komedię romantyczną, gatunek filmowy, który coraz lepiej rozwija się na polskim rynku.

Dlaczego nie!" to film przedstawiający historię odważnej Małgosi, która podejmuje poważną decyzję - z odległej prowincji przyjeżdża do Warszawy, by tutaj studiować i odmienić swoje szare życie.

Reklama

Ukończenie studiów na ASP, znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy - oto jej cele. Już po studiach, z mnóstwem pomysłów i poczuciem własnej kreatywności próbuje szczęścia w agencji reklamowej. Ale to zupełnie inny świat, do którego dostęp nie jest łatwy, nawet dla tak ambitnej dziewczyny. Przypadek jednak sprawia, że Małgosia dostaje się do agencji reklamowej i tam też spotyka kilku interesujących dżentelmenów - kandydatów do jej serca. Niestety Książę może być tylko jeden.

"Dlaczego nie!" to kolejna komedia romantyczna reżysera "Nigdy w życiu" i "Tylko mnie kochaj". Role zostały przydzielone ciekawej obsadzie: Annie Cieślak, Maciejowi Zakościelnemu i Małgorzacie Kożuchowskiej.

Premiera filmu odbędzie się 19 stycznia (piątek) 2007 r.

Więcej imprez znajdziesz w serwisie Blisko Ciebie - zapraszamy!

Dowiedz się więcej na temat: film | Ryszard Zatorski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje