Reklama

Reklama

Skłócony Ivan i Delfin?

Łukasz Lazer (27 l.) z zespołu Ivan i Delfin w sobotę, 23 września, stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest Maria Dunajska, z którą muzyk spotykał się od pięciu lat. Ku zaskoczeniu wszystkich, wśród 250 zaproszonych gości zabrakło Ivana Komarenki (30 l.).

Czyżby to był kryzys w zespole?

Ślub odbył się w kościele w Jedwabnie. Nowożeńcy zajechali przed kościół terenowym samochodem należącym do menedżera zespołu Krzysztofa Boguckiego.

"Rodzice byli w szoku, gdy usłyszeli, że nie chcą jechać limuzyną czy mercedesem, ale potem to zaakceptowali" - zdradził Bogucki.

Panna młoda była ubrana w piękną suknię, wbrew przesądom, wybieraną wspólnie z małżonkiem. Po ślubie odbyło się huczne wesele i poprawiny. Z tego powodu został nawet odwołany koncert zespołu w Gdańsku.

Reklama

"Nie chcieliśmy po nocy poślubnej zabierać młodego młodej" - śmieje się menedżer.

W tym samym czasie Ivan pojechał do Turcji.

"To był spontaniczny, niezaplanowany wyjazd. Pojechałem tam z żalu. Chciałem być jak najdalej od tego wszystkiego" - mówi piosenkarz.

Dlaczego młodzi nie zaprosili kolegi?

"W zespole, jak w rodzinie, różne rzeczy się zdarzają. Ale nic takiego się nie wydarzyło, co mogłoby zrazić chłopaków do mnie" - tłumaczy gwiazdor.

Czy to oznacza rozłam w grupie? Chłopcy muszą sobie to szybko wyjaśnić, bo wkrótce Ivan i Delfin wyrusza na koncerty do Kanady i USA, m.in. do Chicago i na Florydę. I jak się dowiedzieliśmy, Maria wyjedzie z nimi. "To będzie podróż poślubna" - zdradza Bogucki.

INTERIA.PL/Super Express
Dowiedz się więcej na temat: delfin | Delfin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje