Reklama

Reklama

Wysoka klasa Szulim

Styl jednej z najlepiej rozpoznawalnych polskich prezenterek i dziennikarek telewizyjnych - Agnieszki Szulim- można określić jako wyszukany kolaż wielu trendów.

Reklama

W jej garderobie przeważają stylowe, ale klasyczne kreacje podkreślające kobiecość i delikatną urodę Szulim. Gustuje ona zwłaszcza w twórczości zagranicznych projektantów.

Nie raz ujawnił się świetny zmysł prezenterki dotyczący kompozycji swych kreacji, zarówno wieczorowych, jak i niezobowiązujących codziennych strojów.

Potwierdzeniem niech będzie jej ubiór na pokazie kolekcji wiosenno-letniej Natalii Jaroszewskiej, na który Szulim wybrała klasyczną małą czarną. Sukienka znakomicie komponowała się ze szpilkami tego samego koloru. Wisienką na torcie była jednak malinowa kopertówka, która ożywiła całą kreację i przełamała jej sztampowy charakter. Świadczy to o odwadze Szulim i zaangażowaniu w kreowanie własnego wizerunku.

Zdarza się jednak, że Agnieszka Szulim stawia na strój stonowany i jednolity. W takim ubiorze pojawiła się na Corse Italia Fashion Show, który odbył się w marcu tego roku w Warszawie. Krótka sukienka z delikatnych zakładek w beżowo-brązowych odcieniach doskonale komponowała się z dodatkami. Wysokie kozaki z karmelowej skóry idealnie współgrały z kopertową torebką, a całość tworzyła zgrabną koktajlową kreację.

Na co dzień Szulim można zobaczyć w luźnych spodniach i t-shirtach. Jednak nie wyzbywa się ona nawet wtedy stylowych dodatków - okularów, apaszek, pokaźnych toreb czy delikatnej biżuterii.

zobacz galerię!

A co wy sądzicie o stylu prezenterki?

AK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje