Mieszkania tych gwiazd robią wrażenie. Swoimi inspiracjami podzielą się podczas wyjątkowej konferencji

Artykuł sponsorowany

Domy polskich gwiazd potrafią zachwycać i inspirować. Dla wszystkich tych, którzy pragną śledzić najnowsze trendy, które pojawiają się u celebrytów, powstała Konferencja Komfort Design Days. Podczas dwóch dni tego wydarzenia celebryci zdradzą tajemnice swoich wnętrz i podzielą się wyjątkowymi trickami przy ich urządzaniu.

Konferencja Komfort Design Days odbędzie się 12 i 13 czerwca 2024 roku
Konferencja Komfort Design Days odbędzie się 12 i 13 czerwca 2024 rokumateriały promocyjne

Gwiazdy inspirują tajemnicami swoich domów

Popularne osoby ze świata polskiego show-biznesu oprócz tego, że znane są z telewizji lub z kinowych ekranów, coraz chętniej dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. To dzięki temu medium fani mogą zobaczyć, gdzie ich ulubieniec, czy ulubienica ze znanego serialu lub filmu spędziła wakacje, co je na śniadanie, albo... jak mieszka.

Może być to spowodowane ludzką ciekawością lub chęcią zainspirowania się. Celebryci i ich życia coraz częściej stają się motywacją dla innych. Potrafią zachęcać do zmiany stylu życia na zdrowszy, dzieląc się pomysłami kulinarnymi, a także pokazując swoje treningi. Są inspiracją do dokonania zmian w swoim otoczeniu, pokazując właśnie to, jak mieszkają. Opowiadają o tym, jak sami urządzili poszczególne pomieszczenia, wkładając niejednokrotnie całe serce w swój dom. Tym sprawiają, że fani także szukają podobnych rozwiązań w swoich czterech kątach i dzielą się swoimi przemyśleniami na przeznaczonych do tego stronach.

Niekiedy wystarczy opowieść o remontowych wyzwaniach, by się zainspirować lub przełamać impas podczas trwającej budowy. Nic dziwnego, że internauci pieczołowicie śledzą remontowe perypetie gwiazd, odnajdując w takich sytuacjach samych siebie. Dodatkowo, widząc olśniewające wnętrza już jako finalny efekt długiej pracy (często nawet wieloletniej) gwiazdy, sami pragną w ten sposób urządzać swoją przestrzeń.

Konferencja Komfort Design Days. Spotkanie pełne gwiazdorskich inspiracji

Z myślą, by pomóc inspirować na większą skalę powstała Konferencja Komfort Design Days, która odbędzie się 12 i 13 czerwca 2024 roku. Całe wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie także dostępne wirtualnie. Konsumenci mogą się zarejestrować na stronie designdays.komfort.pl i wziąć udział w inspirujących prelekcjach oraz poznać najlepsze marki i wysłuchać gości specjalnych.

Pierwszego dnia, od 13:30, będą się odbywały prezentacje dostawców. Tego dnia będzie można dowiedzieć się m.in. jak zaprojektować wygodną łazienkę czy dobrać idealne drzwi do mieszkania. Drugi dzień, 13 czerwca, to spotkania z celebrytami. To właśnie wtedy Kasia Cichopek, Dorota Gardias, Mikołaj Roznerski, Odeta Moro oraz Edyta Herbuś podzielą się z uczestnikami konferencji online swoimi doświadczeniami w urządzaniu wnętrz.

Podczas tych inspirujących rozmów prowadzonych przez Macieja Kurzajewskiego, gwiazdy zdradzą chociażby to, jakie style w urządzaniu preferują, jakie trendy uważają za godne uwagi oraz jakie wyzwania napotykali podczas urządzania swoich przestrzeni życiowych. Uczestnicy będą mieli unikalną okazję dowiedzieć się, w jaki sposób celebryci tworzą swoje wymarzone wnętrza.

Jednym z głównych punktów programu będzie także gotowanie na żywo z Karolem Okrasą. Ten uznany szef kuchni zaprezentuje swoje kulinarne umiejętności, przygotowując wyjątkowe dania na oczach uczestników. Jego prezentacja to nie tylko show, ale także źródło inspiracji do tworzenia własnych kulinarnych dzieł w domowym zaciszu, kiedy już będzie ono zaaranżowane tak, jak sobie wymarzymy.

By żyło się nam komfortowo

Pięknem, które nas otacza możemy się dzielić. Wiedzą o tym doskonale specjaliści biorący udział w Konferencji Komfort Design Days. Podczas wydarzenia odbędą się liczne panele dyskusyjne i prelekcje z ekspertami branżowymi, w tym specjalistami z Komfort, którzy 13 czerwca przedstawią najnowsze trendy w aranżacji wnętrz oraz praktyczne porady dotyczące dekoracji i wyposażenia.

Dominika Golus, architekt wnętrz, wypowie się na temat trendów na rok 2024 w designie wnętrz. Dodatkowo podpowie w jaki sposób je stosować, by móc zbudować przestrzeń, która będzie jednocześnie harmonijna i nowoczesna. Z kolei projektantka Magda Kubiak opowie o najnowszych trendach w aranżacji wnętrz oraz podpowie w jakich miejscach szukać inspiracji, aby stworzyć komfortową przestrzeń.

Nie trzeba śledzić i spędzać długich godzin na przeszukiwaniu Internetu w celu znalezienia wnętrz, w jakich mieszkają polskie gwiazdy, by odszukać tę jedną, wyjątkową inspirację dla siebie. Komfort Design Days powstało po to, by marzycielom dawać narzędzia do wprowadzenia ich planów w życie. Rejestracja na konferencję jest już otwarta, a więcej informacji oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie designdays.komfort.pl. Po takim wydarzeniu aranżacja wnętrz, przygoda z ukończeniem wymarzonego domu, będzie przyjemnością i łatwiejszą drogą do przebycia. Korzystając z wiedzy innych, mamy możliwość spędzić życie w miejscu wypełnionym dobrą energią i cieszyć się pomysłami przekształconymi w rzeczywistość, bo marzenia są po to, by je realizować.

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas