Reklama

Reklama

Planujesz zakup materaca? Postaw na doświadczenie i nowoczesne technologie Hilding Anders

Wysypianie się to klucz do szczęścia i zdrowego życia. Dowiedz się, jakie technologie stoją za sukcesem materacy Hilding Anders, które ułatwiają osiągnąć skuteczny sen.

Sen - podstawa zdrowego trybu życia

Każda nasza aktywność jest bardzo silnie powiązana ze snem, zarówno na płaszczyźnie biologicznej, jak i psychicznej. Niełatwo jest jednak dostrzec rolę tego procesu i samego odpoczynku w naszym życiu. "Trzeba się dobrze wyspać" to pewien banał, który choć prawdziwy, po tylu powtórzeniach traci nieco na sile. Nie powinniśmy jednak w żadnym stopniu ignorować znaczenia snu - w ten sposób możemy zrujnować nasze szanse na zdrowe życie!

Reklama

Co decyduje o tak ogromnej ważności nocnego wypoczynku? To przede wszystkim fakt, że sen odpowiada praktycznie za wszystko w naszym ciele - stan naszych mięśni i ich regenerację, działanie mózgu, produkcję i gospodarkę hormonalną, stan psychiczny czy produktywność. Ma nawet przełożenie na zdrowie naszego serca i całego układu krwionośnego. Najnowsze badania pokazują, że sen jest także powiązany z chorobą Alzheimera - osoby, które źle lub mało śpią za młodu, na starość częściej cierpią z powodu tego tragicznego schorzenia.

Tak wielki zakres korzyści snu sprawia, że absolutnie musimy poświęcić nieco uwagi, by ten niesamowicie ważny proces przebiegał jak najlepiej. Jego złożoność, nad którą zazwyczaj się nie zastanawiamy, potrafi jednak znacznie utrudnić zadbanie o zdrowy wypoczynek. Warto mieć w tym wszystkim wsparcie; najlepiej postawić na propozycje, których działanie jest poparte najnowszymi odkryciami nauki. Szansę na poprawę jakości snu dają nam na przykład nowoczesne materace Hilding Anders - przekonajmy się, co decyduje o tym, że to odpowiedni wybór.

Co wyróżnia produkty Hilding Anders? Nauka, technika i filozofia łączą się w całość

Zacznijmy od krótkiego przedstawienia podejścia firmy do kwestii rozwijania swoich rozwiązań. Szwedzki producent celuje w sześć różnych aspektów, które przekładają się na skuteczny sen. Nie są one jednak przypadkowe. Dzięki pracy laboratorium SleepLab eksperci Hilding wiedzą, że działając na tych płaszczyznach, będą w stanie zrealizować filozofię firmy, czyli zapewnienie światu zdrowego, komfortowego i skutecznego snu.

Oto najważniejsze kwestie, które sprawiają, że dany materac będzie odpowiednim wsparciem:

  • Ergonomia - kluczowy czynnik dla skutecznego wypoczynku. Ergonomiczny materac zapewnia nam doskonałe podparcie, stabilność w trakcie snu i dopasowanie do krzywizny kręgosłupa. Warto podkreślić, że ostatnia z tych korzyści została zauważona przez serwis www.zdrowykregoslup.pl.
  • Mikroklimat - materace Hilding to rozwiązania prozdrowotne, antyalergiczne, sprzyjające zdrowiu osoby leżącej. Cyrkulacja powietrza i redukcja wilgoci sprawia, że niepożądane mikroorganizmy takie jak grzyby i bakterie nie będą rozpowszechniać się w materacu.
  • Higiena - zachowanie higieny snu jest kluczowe. W tym przypadku liczy się przede wszystkim możliwość wyprania pokrowca i łatwego utrzymania materaca w czystości.
  • Wzornictwo - choć nie ma bezpośrednio znaczenia dla naszego ciała, jest ważne dla wystroju pomieszczenia. Ten z kolei również ma wpływ na naszą psychikę - gdy czujemy się dobrze w naszej sypialni, po prostu śpimy lepiej.
  • Wytrzymałość - rozwiązania Hilding są tworzone tak, by wspierać użytkowników przez długi czas. Większość materacy jest objęta 15-letnią gwarancją, która obejmuje odkształcenia.
  • Ekologia - ma ona spore znaczenie dla naszego snu. Rozwiązania pozbawione niebezpiecznych chemikaliów pozwalają na znakomite odprężenie i cieszenie się ze snu w pełni.

Historia marki ma kluczowe znaczenie - Hilding to firma z tradycjami

Hilding to firma, która przez lata obecności na rynku polskim starała się zawsze zapewniać skuteczne rozwiązania klientom, którym zależy na skutecznym śnie. Popularne modele takie jak Hilding Fandango, Hilding Rumba czy Hilding Salsa przez lata wyznaczały szlak dla nowej jakości, która ma dotrzeć do każdego.

W ofercie Hilding można znaleźć zarówno modele o bardzo atrakcyjnej cenie, jak i topowe materace premium, w tym materace hybrydowe. Firma realizuje swoje cele od ponad ośmiu dekad i udało się jej trafić już do 60 państw na świecie. Zaufanie instytutów jakości, jednostek certyfikujących produkty medyczne i wielu klientów wcale więc nie dziwi. Spójność działań marki z wartościami, które stara się przekazać, jest znakomitym dowodem na to, że za jej produktami kryje się coś, co faktycznie może odmienić nasz sen na lepsze.

Odkryj ciekawe inspiracje i dowiedz się więcej na temat zdrowego, ekologicznego życia na www.veronique.pl.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje