Zabieg Indiba za twarz - jakie daje efekty?
Artykuł sponsorowany
Jeszcze do niedawna zbiegi medycyny estetycznej budziły kontrowersję. Dziś już raczej nikogo nie dziwi korzystanie z innowacyjnych metod upiększania. Szczególnie że są one coraz mniej inwazyjne i dają naturalne efekty. Przykładem zabiegu, który pozwala szybko poprawić wygląd bez skutków ubocznych jest zabieg Indiba.
Na czym polega zabieg Indiba?
Zabieg Indiba zalicza się do jednych z najnowocześniejszych technologii oferowanych obecnie w gabinetach medycyny estetycznej. Dzięki swojej skuteczności i bezpieczeństwu zyskuje coraz większą popularność. W końcu nie musimy ciąć ani ostrzykiwać skóry, by wyglądać naprawdę pięknie. Jakie efekty może zapewnić zabieg Indiba na twarz?
Indiba pozwala szybko i skutecznie wpłynąć na wygląd i kondycję skóry. Metoda ta wykorzystuje falę radiową o częstotliwości 448 kHz, by stymulować produkcję kolagenu w skórze. Osoba przeprowadzająca zabieg przykłada do twarzy elektrodę, a fala radiowa przenika do głębszych warstw skóry i stymuluje fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Podczas sesji odczuwa się wyłącznie przyjemne i odprężające ciepło. Indiba wykonywany jest samodzielnie lub jako uzupełnienie innych zabiegów, np. mezoterapii, wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym czy botoksem.
Jakie efekty daje zabieg Indiba?
Zaletą tego zabiegu jest przede wszystkim bezinwazyjność - tuż po wykonaniu Indiba można nawet iść na przyjęcie. Ale co jeszcze ważniejsze, zabieg daje rewelacyjne efekty: trwale regeneruje komórki, by odmłodzić skórę. Dzięki temu staje się jędrna, elastyczna, po prosty młodsza! Efekty widoczne są już po jednej sesji, niemniej jednak by osiągnąć jeszcze lepszy efekt, zaleca się wykonać około sześciu zabiegów w tygodniowych lub dwutygodniowych odstępach. Piękny wygląd będzie się utrzymywał nawet kilka miesięcy po przeprowadzeniu zabiegu. By rezultaty były widoczne jak najdłużej, zaleca się pić większe ilości wody.
Jakie są konkretne korzyści z zabiegu Indiba?
Poprawa owalu twarzy, zredukowanie widocznych zmarszczek, poprawa jędrności i elastyczności skóry - to tylko niektóre zalety, które dostrzeżemy po przeprowadzeniu zabiegu na twarz. Spodziewać możemy się również redukcji obrzęków, a nawet trądziku i innych skórnych stanów zapalnych. Zabieg Indiba może być również pomocny w leczeniu blizn i rozstępów, a także - poprawić koloryt skóry, dzięki czemu będziemy wyglądać młodziej, zdrowo i promiennie. Warto dodać, że Indiba to nie tylko zabieg na twarz, fale radiowe można również zastosować na pośladki, biust, uda czy brzuch, a nawet wykorzystać do przeciwdziałania wypadaniu włosów.
Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do wykonania zabiegu Indiba?
Zabieg ten jest naprawdę bezpieczny i nieinwazyjny, dlatego zaleca się go osobom, które ze względu na stan zdrowia nie mogą korzystać z innego rodzaju metod. Niemniej jednak istnieją przeciwwskazania do jego wykonania, wśród nich jest ciąża, wszczepiony rozrusznik oraz zakrzepica. Ważne jest także, by w sprawdzonym i godnym zaufania miejscu przeprowadzić zabieg Indiba. Katowice, Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań czy inne większe metropolie to miejsca, w których z pewnością znajdziemy odpowiedni gabinet medycyny estetycznej.
Artykuł sponsorowany