Reklama

Świąteczne warsztaty

Szukasz pomysłu na weekend pełen twórczej zabawy dla swojej pociechy? A jednocześnie marzysz o chwili relaksu przy aromatycznej kawie i dobrym śniadaniu? Zapraszamy na warsztaty w Krakowie już w ten weekend - 9-10 grudnia.

Czy nadmuchany balon może napędzić samochód? Jasne, że tak! Jeśli nie wierzycie przyjdźcie, bo na naszych zajęciach Wasze dzieci skonstruują swoje własne samochody, a następnie wprawią je w ruch! I to tak, aby rozburzyć piramidę z papierowych kubków. Każdy zabierze skonstruowany przez siebie samochód do domu, aby i tam wprawiać go w ruch.

Choinka bez ozdób świątecznych to jak Wigilia bez karpia lub Mikołaj bez brody. Dlatego zapraszamy Wasze dzieci na warsztaty, które można podsumować hasłem: przy choince o elektronice. Serio, bo używając kabelków, diod i specjalnej taśmy przewodzącej Wasze maluchy stworzą ozdoby, które zabłysną i świecić będą tak długo, aż dołączona bateria na to pozwoli. A całkiem przy okazji dzieci dowiedzą się, dlaczego tak się dzieje i o co chodzi z tym prądem. Wykonane przez siebie ozdoby zabiorą do domu po to, by dumnie zawiesić je tam, gdzie trzeba.

Reklama

Więcej informacji i zapisy na stronie https://warsztaty.duckiedeck.com

INTERIA.PL/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy