Reklama

Reklama

​#10yearschallenge: metamorfozy gwiazd i losy ziemi

Internetowe wyzwanie #10yearschallenge zawładnęło serwisami społecznościowymi na całym świecie. Polskie gwiazdy również chętnie chwalą się tym, jak zmieniły się w ciągu ostatniej dekady. Internauci nie byliby jednak sobą, gdyby nie zaczęli żartować z tej akcji.

Na czym polega wyzwanie? Chodzi o to, by pokazać swoje dwa zdjęcia: z 2009 i 2019 roku, opublikować je w sieci, opatrując całość obowiązkowym hashtagiem #10yearschallenge. Dla internautów to świetna okazja, by skomentować metamorfozy gwiazd, zmiany fryzur, wagi, stylu ubierania. Niektórzy celebryci, publikując niezbyt korzystne zdjęcia, sami prowokują do takich komentarzy!

Reklama

Anna Starmach

Metamorfoza Ani Starmach zrobiła na nas potężne wrażenie! Z pucułowatej, krótkowłosej kuchareczki, gwiazda "Masterchefa" zmieniła się w długowłosą, pełną seksapilu kobietę w czerwonej sukience. "10 lat minęło i prawie nic się nie zmieniło" - napisała, jakby przecząc temu, co każdy widzi na zdjęciach. Czas jest dla Ani Starmach bardzo łaskawy, z pewnością służy jej też małżeńskie szczęście i macierzyństwo.

Dorota Szelągowska

Szelągowska nie opatrzyła swojego zdjęcia żadnym komentarzem, poza obowiązkowym hashtagiem #10yearschallenge. Widać jednak wyraźnie, że ciemne włosy zamieniła na wyrazisty blond, a brak makijażu na mocno podkreślone oko. "Obie uwielbiam", "Najpiękniejsza i najfajniejsza babka ever", "Taka fajna babka zawsze wygląda super. Bo ona wie, że jest super" - komentujący zdjęcia instagramowicze byli dla dziennikarki bardzo łaskawi!

Joanna Koroniewska

Zabawny komentarz do akcji opublikowała na swoim instagramowym profilu Joanna Koroniewska. "Podjęłam wyzwanie. Ale jakoś tak się złożyło, że niemal cały rok 2009 byłam w ciąży bez fleszów i ścianek a w roku 2019 też nie za bardzo wychodzę z domowych pieleszy i dresów. Wpadłam więc na pomysł wspólnego zestawienia z Maciejem Dowborem. I cóż, a my coraz chudsi i młodsi prawda?!?" - napisała aktorka pod zestawieniem zdjęć, na których pozuje razem z Maciejem Dowborem. "Pytanie samo się nasuwa czy to stres czy może zdrowe żywienie - ale odpowiedź jest jeszcze bardziej prozaiczna DZIECIIII - to jak siłownia, basen i rower w jednym. Przynajmniej dla mnie. Nie będę się tu wypowiadać za partnera. On zawsze coś kręci... na rowerze" - napisała Koroniewska. Żarty, żartami, ale trzeba przyznać, że dla obojga czas jest niezwykle łaskawy.

Agata Młynarska

Komentując swoje zdjęcia, Agata Młynarska skupiła się na fryzurze. "10 lat temu pierwszy raz zapuściłam włosy i wyglądałam jak Urszula Sipińska" - napisała pod swoim zdjęciem dziennikarka. Na fotografii sprzed lat nosiła pokaźną grzywkę, z której z czasem zrezygnowała. W którym wydaniu podoba wam się bardziej?

Ilona Wrońska

Aktorka pokazała swoją metamorfozę w ciągu 13 lat, łącząc zdjęcia z 2005 i 2018 roku. Zmiana jest ogromna! Rude, krótkie włosy i męską stylizację Wrońska zastąpiła kręconą fryzurą w kolorze blond, która dodała jej mnóstwo seksapilu. "Tyle rzeczy się wydarzyło" - napisała aktorka na pod zdjęciami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje