Reklama

Reklama

2-milionowa oferta dla Kim i Kanyego za pierwsze zdjęcia syna

Kanye West i Kim Kardashian West otrzymali 2.5-milionową ofertę za pierwsze zdjęcia ich syna, ale para jest "prawie pewna", że nie przyjmie żadnej z ofert.

Para przywitała Sainta na świecie 5 grudnia i od jego narodzin otrzymuje mnóstwo propozycji od różnych publikacji, aby za odpowiednią kwotę podzieliła się pierwszymi zdjęciami syna.

Według TMZ oferty te oscylują pomiędzy 2, a 2,5 milionami dolarów oraz wymagają , aby cała rodzina, łącznie z 2-letnią North, wzięła udział w sesji zdjęciowej, która przewiduje również zdjęcia grupowe.

Aczkolwiek, jak donoszą osoby z otoczenia celebrytów, para jest "prawie pewna", że nie przyjmie żadnej z tych ofert.

Po narodzinach North, 38-letni Kanye pokazał kilka jej zdjęć w nieistniejącym już talk show swojej teściowej Kris Jenner, co podsyca spekulacje, iż tym razem publiczy debiut Sainta odbądzie się w nowym programie siostry Kim - Khloe Kardashian, której nowe show 'Kocktails with Khloe' ma swoją premierę po nowym roku.

Reklama

Rodzina była już publicznie widziana razem po narodzinach Sainta, ale podczas wizyty z noworodkiem u lekarza, 35-letnia Kim i jej mąż raper postarali się, aby chłopiec był całkowicie zakryty w swoim samochodowym foteliku.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy