Reklama

Reklama

52-letnia Izabela Kuna zachwyca formą. Zdradziła sekret smukłej figury i zdrowia

Aktorka uważa, że już pół godziny ćwiczeń w domu potrafi zdziałać cuda. Dlatego też, niezależnie od tego, jak dużo ma pracy, zawsze stara się znaleźć czas na jakąś aktywność. Nie preferuje morderczych treningów, ale za to bardzo lubi jogę i ćwiczenia rozciągające.

Izabela Kuna nie chodzi na siłownię, rzadko też odwiedza kluby fitness, ale mimo to nie zaniedbuje regularnej aktywności fizycznej. Porcja ćwiczeń stała się już dla niej codzienną rutyną.

- Ćwiczę codziennie i wszystkich do tego namawiam. Nie jestem jednak taką sportsmenką, która się musi pocić, spalać kalorie, w ogóle mnie to nie interesuje. Ja się nie lubię męczyć, więc jakieś bieganie, wysiłkowe rzeczy czy sale fitness kompletnie mnie nie interesują. Ale codziennie ćwiczę w domu jogę, ewentualnie robię dobre ćwiczenia rozciągające. Trzeba ćwiczyć, żeby się po prostu dobrze czuć, bo to jest kwestia naszego zdrowia - mówi agencji Newseria Lifestyle Izabela Kuna.

Reklama

Więcej w serwisie: Ten błąd podczas kolędy popełnia wiele osób. Ksiądz zwraca na to uwagę

Recepta Izabeli Kuny na smukłą sylwetkę: Ćwicz dla siebie i własnej przyjemności

Aktorka uważa, że ćwiczenia w domu pozwalają jej na duży komfort. Nie jest bowiem od nikogo zależna, nie musi się umawiać na konkretne godziny, może wykonywać dany trening o dowolnej porze dnia i tak długo, jak tylko ma na to ochotę.

- Lubię ćwiczyć, kiedy nikt mnie do niczego nie przymusza i nie leje się ze mnie pot. Choć oczywiście zdarza mi się, że chodzę czasem na grupowe zajęcia jogi, bo to też lubię, ale najchętniej ćwiczę w domu, bo tylko wtedy mam czas. Idę o 6.00 z psem, potem rozmawiam z moim mężem, bo on na 7.00 idzie do pracy, a potem godzinę czy chociaż pół godziny ćwiczę - mówi.

Więcej w serwisie: Częsty widok w polskich domach. Lekarze ostrzegają przed tym zjawiskiem

Izabela Kuna o efektach ćwiczeń. Niewielki wysiłek, a rezultaty widoczne gołym okiem

Taka regularna aktywność wzmacnia jej kondycję, poprawia samopoczucie i pozwala utrzymać zgrabną sylwetkę. Jak przyznaje, nie jest to wielki wysiłek, ale korzyści są całkiem duże.

- Czuję się dobrze, nawet czasami bardzo dobrze, na pewno ćwiczenie i dbałość o ciało i o zdrowie bardzo mi pomaga - podkreśla aktorka.

Izabela Kuna nie może pozwolić sobie na niedyspozycję, bo jej kalendarz pęka w szwach. Jednocześnie jest zaangażowana w kilka nowych projektów zawodowych, a ich efekty będzie można zobaczyć niebawem.

- Jest bardzo dużo nowych rzeczy, o których oczywiście nie mogę mówić, ale zrobiłam trzy filmy i dwa seriale, jestem przed kolejnymi projektami, gram cały czas w teatrze, więc bardzo się cieszę, że tak się dzieje - dodaje.

***
Zobacz więcej! 

Nigdy nie rób tego grudnikowi! Obrazi się i zrzuci wszystkie pąki

Anna Popek zadała szyku w podkrakowskiej miejscowości. Fani są zachwyceni! Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Kuna | figura | szczupła sylwetka | sporty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy