Reklama

Reklama

56-letnia Salma Hayek świętuje urodziny w skąpym bikini. Wygląda na swój wiek?

Salma Hayek świętowała urodziny w skąpym bikini. Znana aktorka spędzała ten wyjątkowy dzień na jachcie wraz ze swoją rodziną. Gwiazda na opublikowanym na Instagramie nagraniu zaprezentowała swoją zgrabną sylwetkę. Pomimo upływu czasu, Hayek nadal wygląda jak bogini! Trudno uwierzyć, że ma 56 lat.

Salma Hayek w skąpym bikini

Salma Hayek w skąpym, czerwonym bikini eksponuje swoje wdzięki. Znana aktorka 2 września świętowała swoje 56. urodziny na jachcie ze swoją rodziną. Nagraniem ze świętowania postanowiła podzielić się na swoim Instagramie.

Szczęśliwa gwiazda tańczy z telefonem ubrana jedynie w czerwone bikini, które zaprezentowało jej idealną sylwetkę. Salma Hayek wygląda jak bogini! Tylko pozazdrościć figury.

Zobacz również: Ashley Graham odsłania nogi. Co za widok!

Reklama

Salma Hayek - tak dba o sylwetkę

Czy figura Salmy Hayek to efekt treningów i wielu godzin spędzanych na siłowni? Cóż, okazuje się, że... nie. Tak przynajmniej utrzymuje sama gwiazda. W wywiadzie, którego udzieliła magazynowi "People" zdradziła, że aby utrzymać płaski brzuch, stosuje specjalną metodę napinania mięśni. Taki trik zdradziła jej trenerka z Londynu. 

Zobacz również: Sanah skończyła 25 lat i ogłosiła z tej okazji trasę koncertową

Salma Hayek - aktorka, reżyserka, producentka

Salma Hayek to meksykańska aktorka, reżyserka i producentka filmowa. Gwiazda wystąpiła w filmach takich jak "Desperado", "Polubić czy poślubić", "Bardzo dzikim zachodzie" czy "Po zachodzie słońca". Jej życiową rolą jest film "Frida" z 2002 roku. Hayek wcieliła się w postać meksykańskiej malarki Fridy Kahlo.

Salma Hayek zagrała również w głośnym filmie "Dom Gucci" opowiadającym historię zabójstwa Maurizio Gucciego. Aktorka zagrała rolę Piny Auriemmy, która została oskarżona o współudział w zabójstwie. W filmie zagrali również Lady Gaga, Adam Driver, Jeremy Irons, Jared Leto czy Al Pacino.

Zobacz również: Ikony stylu po 70-tce. Inspirują młode pokolenia

Salma Hayek i jej bajeczne życie

Salma Hayek jest żoną Francois-Henri Pinaulta, którego majątek jest wyceniany na 10 miliardów dolarów. Małżeństwo chętnie podróżuje po świecie, a w wyprawach zazwyczaj towarzyszy parze ich 14-letnia córka Valentina.

***

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Salma Hayek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy