Reklama

Reklama

Sanah skończyła 25 lat. I ogłosiła z tej okazji kolejną trasę koncertową

Sanah w bardzo młodym wieku odniosła wielki sukces. Dzisiaj, w dniu 25. urodzin artystka ogłosiła kolejną trasę koncertową - Bankiet u sanah. Co wiadomo już o wydarzeniu?

Sanah ogłasza nową trasę

Sanah, czyli tak naprawdę Zuzanna Juszczak, szturmem podbiła polską scenę muzyczną. Wokalistka mimo młodego wieku wydała już trzy płyty i wiele piosenek, które stały się prawdziwymi hitami. Na ostatnią trasę koncertową zaprosiła wielu gości, na czele z Arturem Rojkiem, Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadło.

2 września artystka obchodzi swoje 25. urodziny. Z tej okazji postanowiła zaskoczyć fanów zapowiedzią nowej trasy koncertowej. Sanah dodała link do nowej zakładki na jej stronie internetowej - Bankiet u sanah. Zaciekawiło to tylu fanów, że przez pewien czas nie działały serwery.

Reklama

Okazuje się, że na stronie można było zapisać się do newslettera, za pomocą którego ma przyjść powiadomienie o szczegółach najnowszej trasy wokalistki. Daty i miejsca koncertów nie zostały jeszcze ogłoszone. Na razie wiadomo, że Sanah ma wystąpić wraz z chórem i orkiestrą. 

***

Zobacz również:

Przerażająca wizja wróżbity Macieja. To czeka nas już niebawem

Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

Monika Mielnicka: Młoda gwiazda "M jak miłość" kipi seksem na plaży!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: sanah

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy