Reklama

Reklama

60-letnia Kim Basinger podpisała kontrakt z agencją modelek

Amerykańska aktorka Kim Basinger wróciła do swoich korzeni, czyli modelingu. Aktorka w wieku 60 lat podpisała kontrakt z czołową agencją modelek. Co ciekawe - to ta sama agencja, w której pracuje jej córka...

Basinger, znana m.in. z obrazów "9 1/2 tygodnia" i "Tajemnice Los Angeles", nim trafiła do Hollywood, była wziętą modelką. Przez elitarną agencję Ford została wypatrzona podczas wyborów Miss Nastolatek Ameryki w 1969 r. W latach 70. pojawiła się na okładkach dziesiątków magazynów. W 1976 r., zmęczona modelingiem, odeszła z branży i przeprowadziła się do Los Angeles. Postawiła sobie cel, że zostanie aktorką.

Jedna z najpiękniejszych kobiet

Reklama

Po latach kariery w Hollywood wróciła do modelingu. Właśnie ogłoszono, że podpisała kontrakt z jedną z najlepszych agencji modelek na świecie IMG. Od marca z agencją współpracuje też jej 18-letnia córka Ireland, której ojcem jest słynny aktor Alec Baldwin, kiedyś mąż Basinger. "To jedna z najpiękniejszych kobiet w historii. Nawet po rozwodzie nie zmieniłem zdania w tej kwestii" - komplementował niedawno swoją eks, Alec Baldwin.

Nie tylko modelka

Nim Kim Basinger wystąpi w nowej kampanii reklamowej kosmetyków czy ubrań, zobaczymy ją na dużym ekranie. Pod koniec roku do amerykańskich kin wszedł film z jej udziałem "Legendy ringu". W obrazie opowiadającym o dwóch dawnych rywalach bokserskich, którzy postanawiają zmierzyć się ze sobą po raz ostatni, partnerują jej Sylvester Stallone i Robert De Niro.

Dowiedz się więcej na temat: Kim Basinger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje